Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lenne lehetőség mindenre,...

Ha lenne lehetőség mindenre, akkor hány kutyátok lenne, és honan lenne az a kutya? Milyen fajtáju?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 15:29
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
2 kutya: egy szuka Labrador Retriever a Light of Eyes kennelből (remélhetőleg ez összejön pár éven belül :) ), és egy Pembroke Welsh Corgi.
2011. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

nekem lenne egy menhelyi-vagy több-,aztán egy ír szetter,egy labrador,egy ausztrál juhász,és egy dobermann,és egy kis olasz agár :)

most így hirtelen ennyi...

2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Tutira lenne egy bullmasztiffom jó kennelből, meg egy mentett boxerem a Noéból... Vagyis leginkább kihoznám ezt a boxer kislányt: [link]


Merthogy a fajtamentésnek nem adják át, ők megivarosan akarják örökbeadni...

2011. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
hosszan sorolhatnám de az álmom egy pomerániai amiből igazán szépet itthon nem lehet kapni, legközelebb az oroszoknál vannak szépek de 2500 euró... talán ha megnyerném az 5ös lottót
2011. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezek nagyon jók.
2011. nov. 8. 15:49
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Whippetem lesz nyáron :)) Orosz agár, kettő Perzsa agár (Saluki) Afgán agár,német dog,magyar agár,husky :))
2011. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetőségem lenne az összes altatásra váró, rossz körülmények közt élő kutyust magamhoz venném. Mellettük meg lenne egy kínai kopaszom, olyan kis hajas baba :) Nem tudom miért, de ez a fajta bejön. Most nagyobb kutyáim vannak, kutyaként kezelve, de ha egy ilyenem lenne biztos kinyalnám a fenekét, utána meg hívnám Cesart, hogy segítség, nem tisztel a kutyám :))) Szóval jobb ha ilyenem nem lesz soha, mert tuti elfelejtenék minden szabályt.
2011. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
59%
Hát... ha lehetőség lenne rá, menhelyem lenne, olyan szép és jó, minden katasztrofális helyen élő kutyának egy menedék lenne... abban viszont nem hiszek, hogy az ember 3-4 saját kutyánál többel tud minőségi módon foglalkozni... Nekem kettő van, és az ő tanításuk is komoly idő és energia, nem igazán értem, hogy akinek 6-8 vagy több kutyája van, az hogy tud mindre elegendő időt szánni... szóval menhely és 3 saját kutya... akikbe valamiért beleszeretek.
2011. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem,hogy ha lenne lehetőség milyen kutyáitok lenének,honan és milyen fajtájuak.
2011. nov. 8. 17:04
 10/50 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha nyernék a lottón, akkor volna még egy whippetem, még egy huskym, legalább egy salukim meg egy pumim.

A tenyésztők már rég kinézve, csak a számokat nem találom el soha.

2011. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!