Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajtájú kutyátok...

Nektek milyen fajtájú kutyátok van?

Figyelt kérdés
és miért pont ezt választottátok? esetleg ha gondoljátok tehettek fel képet cuki kutyusaitokról :D
2013. ápr. 24. 12:30
1 2
 11/17 Firestorm ***** válasza:
100%

Nekem stafford pit keverékem van.

Egyszerűen szeretem ezt a fajtát,és igen is meg akarom mutatni a sok bárgyú embernek a környéken,hogy a "2 legagresszívabb fajta" ami keveredik benne,nem egyenlő azzal,hogy gyerekeket,kutyákat,embereket vagy más állatokat marcangolnak szét,ha normálisan vannak nevelve és tanítva.


Az a Husky mix gyönyörű!


7 hónapos lesz:


[link]


[link]


A második képen az akkori életemmel van,aki már sajnos meghalt.

2013. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem labradorom van. Szerintem szép a külseje. Nagyon barátságos, játékos és elég nyugodt. :)
2013. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dorkaorban válasza:

[link]



Puli:) Nem tudom, hogy miért ezt választottam csak úgy megtetszett:) (Persze ez már régi kép, mostmár hosszabb a szőre)

2013. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ausztrál juhász, most lesz négy hónapos:)

[link]

[link]


Teljesen véletlen találtunk erre a fajtára, a külsején kívül (a farkatlansága is tetszik már) a jelleme fogott meg. Félénk, de ha felbátorodik, akkor megy előre, mint a tank.

2013. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
A staff-pit keverék olyan kis édes:) Mindig imádtam az ilyesmi felépítésű kutyusokat.
2013. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2 huskym van.:) Nagyon régóta szerettem volna ezt a fajtát, most már más fajtát el sem tudnék képzelni magam mellett. Illik hozzám, tetszik az önállóságuk, meg hát minden bennük.


[link]


[link]

2013. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Van egy németjuhászom

És egy befogadott utcai vegyes cavarier spániel jelegű keverék kutyusom :)

2013. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!