Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes nagytestű kutyának...

8 hetes nagytestű kutyának melyik Brit Premium tápot adjam?

Figyelt kérdés
A Junior L-esét néztem ki, de elvileg csak 4 hónapos kortól ajánlott. Van olyan is, hogy Puppy..érdemes inkább ezzel kezdeni? A középméretű kutyáknak már 2 hónaptól a juniort ajánlják..picit összezavart ez a dolog :D segítene valaki? mert épp rendelni készülök.

2013. ápr. 25. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kutyusnak lesz? Hány kg lesz felnőtt korában?
2013. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bullterrier. és szuka, tehát valahol pont az M és az L váltóhatárán :) 25-28 kiló lesz, ezért gondoltam az L-esre. csak ugye azt elvileg 4 hónaptól ajánlják és nem tudom, elkezdhetem-e rögtön.
2013. ápr. 25. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan :)

Az L-esben alacsonyabb vmivel a fehérjetartalom, mint az M-esben ugye?

2013. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt a Puppyt adjuk a miénknek, ő 3 hós keverék kutyus.De mondjuk ő kap mellé főtt kaját is, mert igyis ugyis beleenne a nagy kajájába.Úgyhogy az adagra nem tudok válaszolni mert nálunk egy marékkal kap kb , a többi főtt étel
2013. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, pontosan melyiket kell nézni..csirkehús mindegyiknél 24%, nyersfehérje összesen viszont a mediumban 30, az L-ben viszont csak 27%. A puppyban szintén 30%. Gondolom akkor 4 hónaposan ajánlják a csökkentést..picit azt hiszem, túlizgulom a dolgot :D hát remélem, nem fog hiányozni neki ebben a 2 hónapban az a 3%..:D vettem amúgy egy happy dog babyt, ha nem érkezne meg a táp.. az 29%, viszont gondolom, rosszabb minőségű..
2013. ápr. 25. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

27% teljesen jó! :)

Nagytestűeknél fél éves korban szokták az alacsonyabb fehérjetartalmú tápokat ajánlani. Nagyjából úgy van, h fél éves korig max. 30% (de a 27-28% sokkal ideálisabb), fél éves kor után pedig max. 25% (de itt is inkább 23-24%), a tied ugye pont a határon van, szóval nálatok még nem lenne gáz.

De szerintem a 27%-os fehérjetartalom teljesen jó neki :)

2013. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen! akkor meg is rendelem :)
2013. ápr. 25. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Oksa, szívesen :)
2013. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!