Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTENÉTEK? NAGYON FONTOOS!

SEGÍTENÉTEK? NAGYON FONTOOS!

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves foxterrier keverék kutyám aki ilyen falkavezér típus (engem már 5x megharapott a helyén). Most a szomszédba vettek egy boxert még kölyök bár már nekem ugrott. A kutyámmal nem jönnek ki jól már összeverekedtek és most majd csak egy kerítés fogja elválasztani őket egymástól de ha két lábra állnak már össze is kapnak. mindkettő fiú. és az lenne a kérdésem hogy hogy lehetne. az hogy megszokják egymást és ne verekedjenek. NAGYON SÜRGŐS!!
2013. ápr. 25. 17:49
 1/6 sippara ***** válasza:
74%
Mindkét kutyát meg kéne nevelni - kutyaiskola jót tehet nektek és a szomszédnak is (a kutyák ugyanis azt csinálják, amit csinálniuk kell a ti viselkedésetek alapján).
2013. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"aki ilyen falkavezér típus (engem már 5x megharapott a helyén)"

ez nem lenne önmagában is épp elég nagy baj??? KUTYASULI, mert nem bírod egyedül megnevelni. ez a megoldás.

2013. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném kutyaiskolába küldeni!:/ már kb fél éve nem harapott meg.. meg ha ott is megharap valakit:/ meg sztem drága is de azért köszii
2013. ápr. 25. 18:23
 4/6 sippara ***** válasza:
Nem őt kell "elküldeni" (ezt nem is tudom, honnan vetted), hanem NEKED kell elmenned, ugyanis ő tudja, hogyan kell kutyának lenni (ennek ékes bizonyítéka mindaz, amit eddig leírtál róla). TE nem tudod, hogyan kell gazdának lenni.
2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénz akkor valóban kutyasuli lenne a legjobb megoldás.Ha nincs erre keret akkor pedig google a legjobb barátod írd be hogyan legyek falkavezér és próbálkozz.
2013. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

A kutyád nem feltétlenül "falkavezér típus"

A farkasoknak létfontosságú, hogy a falkának legyen egy vezére, hiszen nélküle nagy valószínűséggel elpusztulnának.

Te - akaratod ellenére - valószínűleg behódoltál a kutyádnak, és ezért ő átvette a falkavezérségi szerepet, hogy "életben maradjatok". Ez a kutya részéről jó döntés, a te szemszögedből nem. Vedd át a "hatalmat". Menjetek kutyasuliba, egyikőtök se fog szenvedni alatta

2013. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!