Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Molly nagyon...

Szerintetek a Molly nagyon plázacicás név egy yorkienek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de engem már a hideg ráz ki, ha Molly nevű kutyával találkozok. Minden második kutya vagy Molly, vagy Kira. Egyszerűen érthetetlen, hogy az emberek menyire nem tudnak kitalálni találóbb, érdekesebb neveket.
2013. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám is Kyra, de én egy Stephen King könyvet olvastam mielőtt megvettem a kutyát, és abban volt egy szereplő akit Kyrának hívtak, és mivel a könyvben a kislány egy elragadó személyiség volt, ezért adtam én is ezt a nevet a kutyámnak. Sőt én még az én kutyámon kívül egyetlen egy Kirával találkoztam, pedig bemutatókra, meg versenyekre is járunk, szóval sok kutyával találkozunk, és nekem nem tűnt fel, hogy ez egy olyan gyakori név volna...(bár, nem Pesten lakom, ott lehet, hogy tényleg sok van, de nálunk nem.)

A Molly nevet viszont már én is hallottam egy jó párszor, de nem tartom plázacicás névnek.

Amúgy meg olyan nevet adj a kutyádnak, amelyik neked tetszik. Engem se érdekelne, ha valóban minden 2. kutyát kyrának hívnának, mert nekem ez tetszik, tudom, hogy nem mások majmolásából adtam neki, innentől kezdve szerintem lényegtelen.

2013. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ari lenne Neki:) Ilyen sárgásbarnás, vagy fekete a fejénél?:) Most rákerestem:):)
2013. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy buksi sincs közöttük,úgyhogy nagyon nem térnél el az édibédicukorfalat trendtől.Ha tetszik miért ne.
2013. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bozsikrisz ***** válasza:

Az én yorkim is Molly, és egyáltalán nem gondolom plázacicásnak. Én anno Punky-nak akartam nevezni, de anyukám azt mondta, hogy csak akkor lehet kutyám, ha Lili, vagy Molly lesz :D

Amúgy tökmindegy, hogy mennyire plázacicás a név, ha normálisan neveled, és nem egy táskába gyömöszölöd, akkor senki nem fog rosszat gondolni. Én sulit végeztem vele, igazi terepyorki :D

2013. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dönci91 ***** válasza:
az én Yorkimnak Selly a neve és olyat még nem hallottam,hogy egy kutyának pláza cicás neve lenne...az meg milyen???
2013. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a görényünk volt Selly :) Olyan nevet adj neki, ami neked tetszik, ne azzal foglalkozz, hogy ki mit gondol, ha meglátják a yorkit, úgyis legtöbben azt gondolják, hogy na megint egy akksis kutya, csak divatból kell neki, te úgyis tudod, hogy nem, más véleményével meg nem kell foglalkozni.
2013. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor a mi kutyánk Molly lett nem is hallottam még ilyen nevű kutyáról, most meg elég sokkal találkozok.

Amúgy ha ez tetszik hívd így, lehet becézgetni rendesen. :)

És,hogy az egyik hozzászóláshoz leírjam a véleményem. Ha következetesen nevelt és kiegyensúlyozott apró termetű kutyát látok, nem mondom, hogy na megint egy kiskutyás..Amúgy az összes közkedvelt fajtánál,amit már tömegesen rontanak el és egy normálatlan kutyával gazdival találkoznak beszólnak,hogy na még egy...Na meg van a másik oldal ,akinek tök mindegy mi van a póráz végén beszól. :)

2013. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is Molly, és szerintem nem plázacicás. Jó hogy minden 2. mostanában Molly, de akkor amikor vettem még nem találkoztam annyit vele.
2013. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!