Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, rasszista a...

Mit csináljak, rasszista a kutyám?

Figyelt kérdés
Hülyén fog hangzani,de így van. Amikor sétáltatom általában barátságos az emberekkel. De ha egyes népcsoportokat meglát elkezd ugatni, és nem bírom tiltani róla!
2013. ápr. 25. 21:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
Megkérdezhetem pontosabban milyen népcsoportot?:D
2013. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,hogy felénk pl a kutyák nagy része megugatja a postásokat,és azokat az "egyes népcsoportokat" akik sétálnak az utcánkban és árulnak valamit..
2013. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Cigányok. De most ne az legyen a téma, hogy az jó! Engem zavar, hogy ilyen a kutya. meg azt se értem, hogy ez miért van, hogy lehetséges??
2013. ápr. 25. 21:35
 4/19 A kérdező kommentje:
Senki mást nem ugat meg, csak "őket"...
2013. ápr. 25. 21:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

tök mind1, milyen népcsoport, amúgy valószínű, hogy a cigányokra gondolsz.

azért moroghat rájuk a kutyád, mert teljesen más szaguk van, mint nekünk, még ha ápoltak is.

Sok "cigánykutya" meg a magyarokat morogja meg támadja, mert nekik meg a mi szagunk szokatlan.

Nekem is az amerikai bulldogom ki nem állhatja őket, ha valaki jön házhoz, azt megnézi, de ritkán ugat, viszont ha etnikum jön majd kitépi a kerítést.

2013. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

kutyáknál nincs rasszizmus... inkább a más típusú testszag váltja ki a reakciót, nem csak más rasszal ilyenek a kutyák hanem gyakran alkoholos befolyásoltság alatt lévőkkel (ott inkább a a mozgáskoordináció zavarja őket de mondjuk a masszív pia szag is), vagy olyan betegségek esetében ami erős testszaggal jár (pl cukorbetegek)

Az én kutyám a cigi szagát nem bírja és a dohányosok testszagát.

De pl jártam már úgy Tokióban, hogy meg akartam simogatni az egyébként mindenkivel barátságos kutyát és szinte nekem ugrott, ott feltehetően az én eltérő testszagom váltotta ki a dolgot, hisz az a kutya csak japánokkal találkozott addig

2013. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Off: az én kutyám is ilyen, + a részegeket is utálja. :D
2013. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha letiltod, míg nem késő.
2013. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
51%

Normális kutyáknál ez így van . :)

Engedd rájuk ,nézd meg mit csinál .

2013. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én még kiegészíteném azzal hogyha a kérdező maga sem kedveli ezeket a népcsoportokat akkor a kutya teheti azért is. az enyém pl. egyértelműen akkor feszül be ha én is befeszülök. akik csendben elmennek az utcán azokkal nincsen baj. de akik nagy hangoskodva közlekednek meg oly szép civilizáltan beszélnek azoktól én már messzíről befeszülök. komolyan, rendesen ideges leszek. és a kutya is szabályosan nekiáll vizslatni őket. befeszül a teste meg minden. persze mielőtt megszólalna kizökkentem és megyünk is tovább. egyszer késő este levittem és egy ugyanilyen szépember elkezdett pisszegni nekem meg füttyögni. iszonyat ideges lettem erre, egyszerűen nem bírom még leírni sem mennyire gyűlölöm az ilyen pofátlan embereket. szóval az enyém erre befeszült és elkezdett fujtatni már épp morogni is kezdett, mire a másik házból kijött egy nő és rászólt arra a bunkóra. de a kutya egész a sarokig meg meg állt nézett arra nagy feszülten. és bizony hazudnék ha azt mondanám hogy én falkavezérhez méltón nyugodt voltam. nah ez az egyetlen szitu ahol tényleg a kutyáé a szerep ő a vezér, az akárki. eléggé vékony szőke nőci vagyok szóval betalálnak olykor olykor ilyen intelligens téves szaporítású lények. persze az enyém nem egy ugatós típus. pontosabban viszonylag ki van nevelve belőle hogy lehetőleg ne hangoskodjon. egy jól odacélzott morgás a házakba már alig hallható, vagy egyáltalán, ahogyan az is ha nekiáll fújtatni. viszont őszintén szólva engem megnyugtat valamennyire ha a kutya így csinál. tehát letiltani erről tuti sosem fogom.
2013. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!