Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, rasszista a...

Mit csináljak, rasszista a kutyám?

Figyelt kérdés
Hülyén fog hangzani,de így van. Amikor sétáltatom általában barátságos az emberekkel. De ha egyes népcsoportokat meglát elkezd ugatni, és nem bírom tiltani róla!
2013. ápr. 25. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

1 rasszizmus mint olyan nem létezik, pláne kutyáknál.

2 sok gazda tudod mit meg nem adna hogy a cigányokat különösen megugassa a kutya?

Erről ne tiltsd le, ugassa csak őket.

2013. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Okos kutya... hagyd csak, jól teszi.
2013. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Itt mondták a testszagot ami részben igaz, de nem mindent ugatnak meg a kutyák aminek ismeretlen a szaga :)


Annyi az egész, hogy van egy provokatív testbeszédük ( az a tipikus majom járás nem tudom hogy mondjam) nah meg a folyamat hangoskodás is idegesíti a kutyákat, mobilból a zene akár/hangos beszéd stbstb.

Nah és ezzel kötik össze a kutyák idővel a különböző szagukat. Letiltani csak akkor tudod róla ha megtudsz jeleníteni bármiféle tekintélyt a kutya szemében, ha nem akkor fölösleges. Menjetek el egy kutya gazda kapcsolatot fontosnak tartó kutyaiskolába ott tudnak segíteni. (népsziget, őrmező, rákoscsakabi kutyaiskolák/ cerberos / topmancs/ alfa kutyaiskola)

2013. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Muszáj náci és uszító szövegekkel kommentálni ezt a jóindulatú kérdést?
2013. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen, mindenkihez odaakar menni akit meglát az utcán, de a kisebbséget már messziről megugatja.
2013. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
hát ne haragudj de neked egy nagyon okos kutyusod van én meg is dicsérgetném a kutyit
2013. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14 költözzél melléjük, ha nem tetszik.
2013. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze, írni könnyű, hogy dicsérje meg, meg hagyja, bezzeg ha "emberes" cigóval találkozik a kutya, akkor meg a kérdező b*szik rá, mert lekéselik a kutyát. Egy csöpp felelősségtudat szoruljon már belétek.
2013. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
10es válaszoló vagyok. tény hogy az enyém ok nélkül még nem hangoskodott erőssen kleorbőrű egyénre. de amikor mégis megtette én annak örültem. és maradjon is csak így. a hangos ugatást is maximum a másokra való tekintettel nem engedném. egyébiránt nagyon őrültnek kell lennie annak aki egy már távolból ugató kutyának neki akarna menni. és bár tény, talán tanítani is kell de megnézném hogy egy hatalmas kan kleórbőrű mit tud kezdeni egy késsel a kezében ha a kutya lefogja és a saját sújánál a öldre rántja. szóval azért nah... de persze kösz hogy szóltál, javaslom a kérdezőnek hogy képezze ki a kutyáját a megfelelő támadásra ha ne adj isten valaki mégis oly bátor lenne. az enyémnek pl. hiába hadonászik akárki akármivel a kutya egyből a kezét fogja le és már nyalja is a földet az ember. abba pedig már ne is menjünk bele hogy ha már a földön lenne akkor mi minden tud még történni az illetővel. amíg én le nem állítom, de valljuk be, ha valaki megtámadna, nem biztos hogy szeretném leállítani... engem le lehet nácizni. de azért álljon már meg a menet hogy a kutyámat sem tudom nyugodtan sétáltatni mert uram bocsá vékony kis szőke nőci vagyok és miért is ne lehetne nekem beszólogatni. történtek már durvább dolgok is velem "magamutogatás" -remélem ez érthető. durva beszólogatások, csak akkor nem volt velem a kutyám mert fényes nappal vásárolni mentem. hangos bunkó emberek akik azt hiszik attól lesznek férfiak mert beszólogatnak egy nőnek meg pisszegnek meg füttyögnek. szóval a sok nagyon kellemes tapasztalat után nem csoda ha már kilóméterekről meghallok egy bunkót és automatikusan görcsbe rándul a gyomrom. de ezaz, nyugodtan védjed csak ezt a népet. le is lehet pontozni nyugodtan, de ennyiből irigyelem németországot. azok még mindig undorodnak szó szerint ezeknek az embereknek még a látványától is. tudom mert volt szerencsém megtapasztalni. szóval azért nácizmus ide vagy oda, nem hiszem hogy ne érdemelné meg ez a mocskos nép az emberek utálatát. nah persze tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek. érdekes aki csendben elsétál mellettem azzal nincsen semmi bajom. de a többi... hadd ne írjam le mit érdemel mert akkor már tényleg nácinak nevezel. én is amondó vagyok, saját tapasztalatból hogy pont hogy jól teszi a kutya. inkább vigye el örző védőre kicsit képezze, kiaknázza ezt a tulajdonságát a kutyának, kicsit finomítson rajta és ennyi. az kéne még csak amikor magyarországon már egy zsák krumpliért kinyirják ezek az embert hogy még tiltsa, sőt legyen barátságos nemde? aztán ha ne adj isten megtámadják a kérdezőt a kutya majd boldogan csóválja a farkát az ismikre...
2013. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!