Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít a 11...

Titeket nem idegesít a 11 lányka akinek a nagymamája szaporító és fogalma sincs a kutyatartásról, mégse ért meg semmit?

Figyelt kérdés
Pedig egy páran már mondták neki mit kéne tenne....
2009. szept. 26. 16:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
a 11 éves :)
2009. szept. 26. 16:41
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
írd be a szaporító kifejezést a keresőbe már ki van vesézve rendesen legalább 100 szor.
2009. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Bocsika én le vagyok maradva, kiről van szó? Amúgy engem már kvára idegesítenek az összes szaporítók... :S
2009. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Előző vagyok. Már látom -.-" Nem volt türelmem elolvasni amit írt mert annyira érthetetlen... Szkárlett lesz a kutyája? :D
2009. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!

Szerintem szívatja a népet a kiscsaj/vagy srác.

Végígolvasva a beírásait olyan, mintha direkt idegesítene mindenkit, nem bezsélve arról, hogy hemzsegnek a helyesírási hibák, miközben "szint" tiszta 5-ös.

Hol?

A kisegítőben?

Jókat röhöghet magában, hogy mennyire fel tud húzni bennünket, újabb és újabb kérdéseket talál ki.

ÁÁáá, szerintem egy nagy bunkó valaki, de nem egy 11 éves kiscsaj.

Nem beszélve, a múltkor még este 11-kor is a gép előtt ült, hétköznap.

Nem kell neki válaszolni, majd abbahagyja.

Üdv.

2009. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Egy ideje már nem írtam ide így én beugrottam a csapdába és még meg is próbáltam neki segíteni a legutóbbi f@szságánál. Pfff.. Utána valaki leoltotta és kapcsoltam.
2009. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nemtom, szerintem teljesen komolyan beszél. :DD

Róla van szó: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__426628-hogy-v..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__419298-mitcsi..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__426125-olvass..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__425224-milyen..


lehet van még tőle kérdés. Egész nap ezen gondolkoztam, hogy milyen élete lesz annak a kutyának, meg milyen élete van a már meglévő kutyájuknak. Aztán rájöttem, hogy ez a féle kutyatartás régen teljesen elfogadott volt:(:(:(:( és olyan borzasztó :(((

2009. szept. 26. 20:37
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem az borzaszt el, hogy nem is érti, vagy nem akarja felfogni, amit írunk. Mindenki számtalanszor elmondta, hogy olvasson kutyás könyveket, készüljön fel, tanuljon, tanuljon, tanuljon. Annyit nem tud, hogy milyen oltások kellenek, hogyan kell ül-t tanítani. Hogy lehet így elkezdeni kutyázni?

Interneten is rengeteg értelmes, normális cikk van a kutyáról, a kutyatartásról, ezeket kéne böngésznie, tanulnia, nem azt bizonygatni, hogy ő ötös mindenből, meg mindenkitől msn címet kérnie...

A láncon tartott tacskótól pedig kiver a víz... bele se merek gondolni, mi lesz abból a szaporított pincsi kölyökből 1 év múlva. Sebaj, majd megy a láncra a tacskó mellé...

2009. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem csak ő akaszt ki, nem régóta használom ezt az oldalt és TÚL sok hasonló kérdés van. És a vicc az hogy mi minden alkalommal megpróbáljuk szépen kulturált ember módjára elmagyarázni ezt szapóritosdi, menhelyesdi dolgot ami már elég uncsi de utána még nekik áll feljebb és kulturálatlan kritikán aluli modorban próbálják megmagyarázni mért nincs igazunk és mért jó ez a kutyáknak. Én tényleg nem tudom felfogni hogy létezhetnek ilyen buta, ostoba, értetlenkedő emberek! Mit nem lehet azon megérteni hogy a menhelyek és az utcák teli vannak szerencsétlen állatokkal, és az állatvédőknek egyszerűen nincs elég kapacitásuk ennyire, és emellett még azt állítják hogy ők szeretik a kutyákat és jó gazdik...de akkor az a sok millio szenvedő állat mért nem érdekli őket? Egyszer nagyon szívesen leülnék elbeszélgetni egy ilyennel, mert az én agyam képtelen felfogni miért csinálják ezt az állitólagos jó gazdik...
2009. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És ráadásul fel sem fogják a következményeket... hogy egy alomnak még a kölykei meg azok kölykei stb... semmi garancia, hogy jó otthonuk lesz.
2009. szept. 27. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!