Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám haldoklik a terhesség...

A kutyám haldoklik a terhességben?

Figyelt kérdés

Egy tacskó keverék kutya nagyobb állattól lett vemhes. A hasa rendkívül nagy, egy állatorvos szerint a kölykök szívják el a táplálékot az anyatesttől. Ő nem vállalta a műtétet (tegnap este) de egy másik orvos igen. Ő azt mondta, hogy etessük, és szombaton megműti, mert a műtéthez "fel kell táplálni" az állatot.

Az orvoshoz úgy került egyébként el, hogy elpusztult(nak nézett ki) és a gödröt ástuk neki :( mikor felült. Az orvos azt mondta, hogy csak elvesztette az eszméletét pár órára. Cukros ételt adtunk neki, jobban lett, de most ismét fekszik, nagy hevesen kapkodja a levegőt, és mintha szétfeszülne a hasfala. Folyik a nyála, ráadásul meleg is van.

Mit tegyek? A fájdalmain szeretnék elsősorban enyhíteni, de tudom, erre az emberi gyógyszerek nem alkalmasak.

Köszönöm...



2013. ápr. 26. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal műtse meg valamilyen orvos. Vidd állatkórházba! MOSt!
2013. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hol laktok, de azonnal allatkorhaz vagy telefonaljatok másik allatorvosnak.
2013. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim válasza:
92%
Szegény!Azonnal vidd állatkorházba!!!Majd írj h mi lett vele...:(
2013. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
97%
Én nem várnék szombatig hallod, el fog pusztulni ha nem viszed állatorvoshoz :S
2013. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim válasza:
97%
Azonnal vidd állatorvoshoz! Már első körben asztalra kellett volna tenni!
2013. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
97%

A fájdalmain nem tudsz enyhíteni, mert a benne lévő kölykök miatt szétreped a hasa, meg a belső szervei. Ne legyél már ennyire tökkelütött, azonnal rohanj vele állatkórházba.

Mikorra várható az ellés?

2013. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

még szerintem hetei vannak hátra.

rohannék én állatkórházba, ha lenne lehetőségem. de a legközelebbi 3 órára van kocsival, busszal 5. nincs kocsim, busszal meg nem lehet kutyát szállítani...

2013. ápr. 26. 18:53
 8/74 A kérdező kommentje:
[hetei a vemhességből]
2013. ápr. 26. 18:53
 9/74 A kérdező kommentje:
Egyébként az ügyeletes állatorvoshoz vittük először aki azzal rendezte le a dolgot, hogy "a fiatalok végeznek ilyen műtétet". Nem volt kedve hozzá, csak gratulálni tudok. De a második orvos szerint nem kell rögtön műteni... Nem tudom mit tegyünk, nincs sok orvos a környéken, van, aki fel sem veszi a telefont és ajtót sem nyit, ha nem "megszokott vendég" megy hozzá...
2013. ápr. 26. 18:56
 10/74 anonim ***** válasza:
90%

"busszal meg nem lehet kutyát szállítani..."

aha..de lehet.


találj ki valamit. kérj meg ismerőst, aki el tud vinni, hívj fel pár orvost, ki tud-e menni stb. azért gondolom 3 órán belül is vannak állatorvosok. hívd fel azt, aki műteni akarta, hogy most azonnal kéne. mittudomén, ne netezzél, hanem csinálj valamit.

2013. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!