Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyors válaszokat kérek, mit...

Gyors válaszokat kérek, mit tehetnék vele? Haldoklik.

Figyelt kérdés
A kutyám elég öreg, 7-8 éves. Van egy egyre növő daganat a jobb lábtövénél. Napok óta nem eszik, nem iszik, azt hittük azért, a daganat miatt haldoklik szegény. Viszont nem vér, hanem barnás váladék is jött ki belőle, büdös is. Most megláttam, hogy valószínűleg hasas volt és belehalt a kiskutya, ugyanis a hüvelyénél pici körmöket lehet látni, mintha a kiskutya lába lenne. Állatorvoshoz nem lehet vinni, mert vad még velünk is. Valami ötlet amivel meg lehet fialtatni? Nem kis taknyos vagyok, hogy kioktassatok. Köszi előre is.
2010. márc. 26. 18:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsétlen kutya :S Akármit mondasz meg lehet oldani hogy megnézze az orvos csak nem akarod eléggé! Nem tudok mit mondani! Utazz el egy hétre hogy ne lásd szenvedni mielőtt meghal! Mi nem vagyunk távgyógyítók. Undorítóak az ilyen emberek. :( Nektek kellet volna megnevelni hogy bízzon az emberekben....
2010. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Orvos kihív, nyugtató bead és lehet szállítani. Mielőbb, azonnal!

Életveszélyben van a kutyád!

2010. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
91%
azonnal hívd ki az állatorvost, rögtön bead valami nyugtató injekciót, és nem lesz vad. de így meg csak szenved. ez jobb? az 1etlen dolog amit tehetsz ha most kihívod az állatorvost, s ha szükséges, akkor a kutyád érdekében altasd el.
2010. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem kis taknyos vagy,hanem felelőtlen kutyatartó.

Az állatorvosi segítség elmulasztása szenvedő kutyánál állatkínzás,és ez BŰNCSELEKMÉNY!

A doki kijön,leszedálja és megvizsgálja a kutyát,ennyire egyszerű.

Mi az,hogy még veletek is vad?Hogy bántok vele?Miért engedtétek szaporodni?

Oltást hogy szoktátok megoldani?

2010. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

Aztaa, úristen. Nem térek magamhoz, ilyen létezik? Júúj, hát ezt biztos szörnyű látni is. Szegény kutya is.

Hát itt szerintem más megoldás nincs, csak az állatorvos. Legfeljebb ad neki egy nyugtatót, akkor már oda tud menni hozzá. Ez elég komoly dolog, nem hinném, hogy házilag megoldható. Pláne ha nem is enged oda titeket sem.

2010. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Orvos nélkül szerintem sem tudod megoldani,így meg nézed,ahogy szenved...

ha annyira vad,hogy még titeket is támad,akkor az éves veszettség elleni KÖTELEZŐ oltásokat sem kapta meg soha?

Sajnálom a kutyádat,hogy ilyen gazdája van,már ne is haragudj meg...(ja,mellesleg a 7-8 éves kutya nem mai csirke,ez tény,de normális körülmények között még élhetne pár évet szerintem...)

2010. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy vad, még veletek is? Akkor eddig hogy kapta meg az oltásokat? Egy állatorvos tudja mit lehet kezdeni egy agresszív kutyával, irány a rendelő. Még a végén vérmérgezést kap szerencsétlen!!!

Nem vagyok állatorvos, de tuti, hogy itt csak a műtét segíthet.

2010. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

Gondolod,hogy az ilyen költ a kutyára?Ilyeneknél fogyóeszköz a kutya,majd lesz kölyök a szomszédnál.

Kimagyarázza,hogy vad a kutya(gondolom,a jó tartási körülményektől kattant meg,valószínűleg láncon van),pedig csak sajnálja rá a pénzt.A távdignózis végülis olcsóbb,csak kár,hogy nem használ...

2010. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

"azt hittük azért, a daganat miatt haldoklik szegény."

Nekünk az lett vola a fontos,hogy egyből elvigyük a kutyát! Állatorvos,utána meg menjetek pszichológushoz!

2010. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Egy 7-8 éves kutya még nem öreg, és egyébként is joga van az orvosi ellátáshoz. Könyörgöm, kedves ismeretlen, ne hagyd szenvedni. Egy állatorvos tudja, hogy lehet lenyugtatni, és elvégezni a kezeléseket. Egész biztos, hogy nagy szüksége van a segítségre, ugye megoldod? Írjál légyszíves!
2010. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!