Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Canicrossról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni futni a kutyámmal, nemrég fedeztem fel a Canicross-t. Valakinek már van erről tapasztalata?

2013. ápr. 26. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan tetszene, de hol van ilyen egyesület, vagy egyéb ahova eljársz? Mert úgy lenne az igazi hogy többen járnak, és mint egy kis csapat, összekovácsolódik valaki. amúgy jó kis sport
2013. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, szerintem is úgy lenne az igazi...:)

De sajnos erre nincs lehetőségem:/

2013. ápr. 26. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Én alapvetően lusta alkat vagyok, így a futás szóba se jöhet nálam. :) A fiatalabb kutyámmal viszont tavaly kezdtünk bikejöringezni, azt imádjuk mind a ketten, ezt is csak ajánlani tudom.

Kezdéskor egyébként jobb egyedül gyakorolni, mert a többi kutya teljesen elvonja a tiéd figyelmét.

2013. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly ősszel kezdtük el, de csak hobbi szinten. Én 4-5 km-t bírok futni. A közeli erdőbe járunk, még az irányítás nem 100%-os. De élvezzük mindketten. :)

[link]

2013. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is csak hobbi szintem szertném elkezdeni...versenybe meg ilyesmibe nem szeretnék belevágni:D
2013. ápr. 28. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg szerintem sokkal jobb sport, mint a súlyhúzás. (Már ha valakinek arra alkalmas kutyája van) Sokkal jobban fárasztja a kutyát, mert amellett, hogy fizikailag fárasztja, még mentálisan is ott kell a toppon lennie, hiszen figyelnie kell a gazda utasításaira. Nagyon jó kis sport a kutya-gazda kapcsolat javítására :)
2013. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4tAJRxx2UqY

Egyik kedvenc inspiráló videóm :) Csak gondoltam megosztom :)

2013. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

A videó nagyon tetszett!:)

2013. ápr. 28. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!