Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haverom kutyája miért nem...

Haverom kutyája miért nem megy bele a vízbe?

Figyelt kérdés

Egy Amerikai Staffordshire Terrier kutyáról lenne szó.

Igaz hogy csak fél éves, de ha gazdája megy bele akkor nyüszít, de 1 másodperc után megy hozzá be a vízbe.

( Szuka ) De amikor kisebb volt, a csónakról ugrált bele a vízbe. Amikor az én Staffim megy bele szalad a vízparthoz, de akkor se megy bele. Valaki tudna rá pótszert, hogy hogyan tudnánk rávenni, hogy belemenjen?


2013. ápr. 26. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz emlékei lehetnek, belerántotta valaki a vízbe.
2013. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, 3 hetesen hozta el.
2013. ápr. 26. 21:21
 3/7 anonim válasza:

Ha magától nem megy, semmiképpen ne hívogassátok, csalogassátok. Nem buta egy kutyus sem, biztosan meg van az oka, amiért nem mer menni. Beszélni sajnos nem tud, így nem tudja elmondani, hogy miért fél.

Legyetek türelmesek, ha szeretne úszni, akkor magától be fog menni. Viszont ha magától nem szeretne menni, akkor ne érezze ezt kötelességnek, hisz akkor már nem lenne boldog, ha elvárásnak tekintené az úszást.

Kicsit nyálasra sikerült, de így tudtam csak érthető lenni. :) :)

(Imádom a staffikat!:))

2013. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hetesen???
2013. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Én is szeretem őket

Igen 3 hetesen!!!

2013. ápr. 26. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetesen?? Te jó ég, mégis honnan, kitől?
2013. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod, hogy hivatalosan csak 8 HETES koruktól lehet elválasztani az anyjuktól.
2013. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!