Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is van olyan kutyája,...

Másnak is van olyan kutyája, amelyik érdekesen fut?

Figyelt kérdés
Az enyém úgy fut ,mintha indiánszökdelést akarna csinálni négy lábon. A hátsó lábait emelgeti felváltva, de csak, ha fut, vagy gyorsan megy.
2013. ápr. 24. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szuretni kell diszplaziara. Mennyi idos? Kolyokkorban meg nem kell annyira aggodni.
2013. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 éves. Rendesen megy, semmi baja a lábának. Kistestű pincsi keverék.
2013. ápr. 24. 19:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Már régóta így fut, nem fáj a lába. Ha rendesen megy, akkor nem csinál így. Meg, ha labdával játszik, akkor rendesen fut.
2013. ápr. 24. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Patella ficam, nézz utána. 10 évesen nem gondolom, hogy érdemes lenne műteni.
2013. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet , ha nem fáj neki? Ha nincs nagyon meleg, futkározik, nem sántít, ha megy.
2013. ápr. 24. 20:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hátra fele nyújtja olyankor, hanem előre, mint mikor indián szökdelést csinálunk, ahhoz hasonló.
2013. ápr. 24. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja de csak jobb lábra. Azt olvastam, hogy a térdkalácsával lehet valami, talán ficamodott (most lehet hülyesèget írok, egy másik kérdésnél valami ilyesmit olvastam).

Nem árt ha megmutatod egy dokinak. Èn is meg akartam kérdezni tőle, de elfelejtettem. Nem hiszem hogy olyan sok problémát okoz nekik az enyémnek tök jó a közérzete, nem fáj neki, boldog kutya.

Kis testű kutyáknál ez elvileg gyakran előfordul.

2013. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én kutyám is a te altalad leirt modon fut. A fajtaja egyebkent: shih-tzu
2013. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!