Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4hónapos kutyámat néha elkapja...

4hónapos kutyámat néha elkapja a játék kedv, olykor ugrál előttem, ugrál rám, a nadrágomat tépkedi, megőrül és rohangál előttem mintha fogócskázni akarna! Jó amit csinálok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
én ilyenkor nem veszek róla tudomást annyi ,ha a nadrágomat tépkedi mondom neki hogy "nem szabad" és ellökőm ,de utána leülők! azért teszem mert én úgy gondolom hogy ilyenkor a kutya hív játékba engem és az nem erősíti a kutya gazdi kapcsolatát, jól gondolom? nekem kell kezdeményezni a játékot és befejezni? és ő ezt mind nyilván játékból csinálja nem?
2013. ápr. 26. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok hogy jó e, mert én is kb ezt csinálom.

Nincs kutyám, csak a barátom apjához mikor megyünk azzal a kutyával. Mert ha hagyom, hogy felugráljon rám kint, ahogy szokott másokra, mindenkire, akkor sáros leszek és az nem olyan jó hogy utána fél óráig moshatom a ruhámat szivaccsal, hogy emberek közé mehessek.

2013. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wolf0302 válasza:
Azt,hogy rászólsz jól teszed,de amikor leülsz nem ugrál rád?Mert általában azt szokták...Szerintem jobb ha leülteted vagy fekteted és amikor megnyugszik jutalom...
2013. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a-a ha leülök nem figyelek rá lenyugszik
2013. ápr. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!