Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapján döntsem el, hogy...

Mi alapján döntsem el, hogy melyik csapatnak szurkolok? Ti Mi alapján döntöttetek?

Figyelt kérdés
hetente váltogatom a kedvencem ,mindig meg tetszik valami egy másik csapatba...

2013. márc. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában csak a magyar válogatottnak szurkolok,meg magyar csapatnak ha kijut valami bajnokságra.Amúgy hazai és külföldi klubszinten nekem szinte mindegy.Szimpátia alapján döntsd el ha meg váltogatod az se baj.
2013. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen nagy fan voltam, rengeteg meccset néztem, néha megszerettem 1-1 csapatot de több kedvencem is volt. Nem muszáj egyetlen csapatot imádni.
2013. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik úgy hogy divatdrukker ...

Akit szeretsz annak szurkolj ennyi .

2013. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ian Catman válasza:

Ne haragudj, de ez majdnem olyan kérdés, hogy "melyik lányba legyek szerelmes". Ez vagy magától jön, vagy.. vagy lehet, hogy nem is érdekel a sport. Ilyen is van.

Egyébként (most csak fociról beszélek) a legtöbb ember lokálpatrióta, saját városának, városrészének szurkol, és az sem baj, ha mondjuk költözés miatt ez változik. Másik, a fiúk általában az apjuk kedvencének szurkolnak. Harmadik, az elvakult politikai fanatikusok a kemény magos tökös csávók csapatainak (nem adok tippet). Először is, nem kell feltétlen szurkolni. Másodszor, nemzetközi meccsen illene a magyaroknak, akármelyik csapat is az. Harmadszor, ha érdekel modndjuk a foci, de mindkettő külföldi és jó, akkor én speciel mindig az "underdog"-nak drukkolok, annak, akinek mások szerint nincs esélye. El nem tudom mondani mekkora öröm volt, mikor az esélytelennek kikiáltott angol Chelsean megverte a Bayernt otthonában. Egyik sem érdekelt, de az esélytelen nyert, ennek örültem.

Egyébként, mint mondtam, mint a szerelem, "hallgass a szívedre.".

2013. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!