Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi sétát bír ki egy...

Mennyi sétát bír ki egy kölyök kutya?

Figyelt kérdés
Egy 4-5 hónapos kutyával időben mennyit lehet sétálgatni, utazni, parkozni?
2013. ápr. 27. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Miféle fajta? Az én erdélyi kopóm már ilyen korában kimeríthetetlen volt és nyugodtan el lehetett vinni akár 20-30 kilométerre teljesítménytúrázni is, míg mondjuk egy szívbeteg ölebbel lehet nem kéne 2-3 kilométernél többet menni.
2013. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keverék kutya, de nagyon pörgős és már most látni, hogy jó házörző lesz belőle (nem arra kell, csak már látni ezt). Én úgy vettem észre hogy órákig képes pörögni játékban, de mikor sétálunk mindig lesz olyan érzésem 20-30 perc múlva hogy már fárad mert kevésbé figyel és ha túl messzire megyünk elkezd nyüszögni
2013. ápr. 27. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyüszögés a bizonytalanságát is mutathatja. Nállunk ebben az életkorban 5 km-es séták voltak játékkal, kb másfél óra.
2013. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!