Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki eteti a kutyáját Real...

Valaki eteti a kutyáját Real Nature táppal? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Eddig pro plan halasat adtam a kutyámnak, nekünk bevált ez a táp, csak gondoltam, hogy most vennék neki valami más ízűt és összetevők alapján elég jónak tűnik ez a táp. Ezt ugye a fresh napf gyártja? Netről nem lehet rendelni?

2013. ápr. 28. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Fressnapf-ben láttam, szerintem neten nem lehet rendelni. Etettem is vele egy ideig, és egész jó táp. Mondjuk formára olyan, mint a nyúltáp :D
2013. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eboktató ***** válasza:
Én annó netről rendeltem valami webshopról. De már nem most, úgyhogy sajnos nem tudok linket. De véleményem szerint a pro plan jobb!
2013. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket, a pro plan jobb?? Pedig összetevő alapján egy csomó minden van ebbe a real naturba. Netről rendelve a pro plan olyan 7-800 Ft-ra jön ki kilója, ez meg nagy kiszerelésben is több lenne mint 1000 _ft. Azért gondolkozom rajta, mert ha annyira nem jó táp akkor nem biztos h megveszem ennyiért :/
2013. ápr. 29. 08:23
 4/4 anonim válasza:

Ételmaradékot nem eszi meg ? :/

Az a legkirályabb..:D

2013. máj. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!