Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó a Butcher's...

Szerintetek jó a Butcher's szárazeledel?

Figyelt kérdés

Vettem egy 3 kg-os adagot 1490-ért a tescoban.


[link]


Szerintetek az árához képest jó? Szerintem nagyon jó, és a kutyuim is nagyon jóízűen falják! :)


Mi a véleményetek róla? (ne azt írjátok, hogy az eukanuba meg a royal canin... stb jobbak, váltsak) :)


2013. ápr. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó.Igaz nekem cicáim vannak,(értelemszerűen cicáknak valót kapnak)de nagyon szeretik.Jó minőségű de nem túl drága.
2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2013. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Az nem derül ki,hogy milyen tartósító és ízesítő van benne.Mi egyszer próbáltuk,nem vált be.Az összetételéhez képest drága is.

Az csak egy dolog,hogy az állatok szeretik.Szeretik pl.a Darlingot is,pedig az egy nagy 0,csak jól van ízesítve.

2013. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ahoz képest hogy tescos és nem túl drága meglepően jó. Nem mondom hogy váltsál de ott van a brit. 8000 15kiló és az azért némileg jobb.
2013. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Már most e elnézést kérek. De ahogy számoltam, te 500 Ft/jg áron vásároltad. A Brit Premium táp ára is 500 ft. És abban sokkal több a hús, és a vitamin.
2013. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!