Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mérgező a muskátli...

Most akkor mérgező a muskátli a kutyáknak vagy nem?

Figyelt kérdés
A neten összevissza írogatnak mindent róla. Akkor most mi az igazság?
2013. ápr. 29. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem kísérleteznék. Jót biztos nem tesz neki, ne egye meg és kész. Amúgy se csócsáljon szobanövényeket a kutya.
2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
azt nem tudom, de az én kutyám megevett egy csokor tulipánt és semmi baja nem lett
2013. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, ugyanis a kutyám nem bántja. Pedig még a kaktuszt is szétcincálja, de a muskátlihoz eddig nem nyúlt. A leander biztosan mérgező és ahhoz se nyúl. Bár utóbbinak baromi rossz íze is van, szóval lehet, hogy ezért van még egyben.
2013. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
6%
Aki a virágot szereti az rossz kutya nem lehet.hehe.:))
2013. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező. Linalool és geraniol van benne. Hányást, hasmenést, idegrendszeri tüneteket okoz.
2013. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha véletlenül a kutya megrágja, nem fog tőle elpusztulni? Különösebb baja nem lesz?
2013. ápr. 30. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb mennyiséget megeszik belőle, akkor kezelés nélkül akár el is pusztulhat.
2013. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rágja meg. Ha jó íze lenne, akkor az enyém már megkóstolta volna, de szerintem már a szaga alapján tudja, hogy nem jó.
2013. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!