Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki Zala megye környékén...

Valaki Zala megye környékén 5000-6000 Ft körül nem tud kis pincsit?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megfogalmazom szépen mert úgylátszik túl csúnya lett..


5000-6000ftért ne akarjál kutyát venni.. menjél menhelyre vagy fajtamentőkhöz.. ha 5-6rugóért akarsz kutyát hogy fogod az oltásait kifizetni elmondod?

2013. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pincsi szerintem legalább 60000 ft, ennyiért nem kapsz normális kutyát. Még az apróhirdetésekben is drágább. Esetleg néz körűl menhelyen.
2013. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a kutyát oltani kell, és a chip is kötelező. És az nem 2000 forint...
2013. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba kaptam egy kis pincsit szaporítótól. Még csak 3éves de a szemével már problémák vannak. Egyébként nagyon szép kutya, nagyon szeretem de már nem is tudom mennyit költöttünk CSAK a szemére. Ha tenyésztőtől kapom nagyobb eséllyel elkerülhettük volna ezeket a gondokat. Inkább fizess többet egy egészséges, fajtatiszta kutyáért, minthogy támogass egy szaporítót, aztán meg szenvedni lásd a kutyádat.

Ha sajnálsz rá pénzt kiadni ne is legyen inkább kutyád. Jó sok pénz eltartani is egy állatot, ha már az árán spórolni akarsz mi lesz a későbbiekben?

2013. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugig vannak vele a menhelyek ...
2013. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6000 ft-ért még szaporítótól sem fog kutyát kapni...
2013. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A pekingi palotakutya pont az a fajta, amit annyira elrontottak a szaporítók, hogy semmi esetre sem szabad papír nélkül venni. 5-6000-ből CSAK az oltásai jönnek ki, ennyi pénzért egy oltatlan, férges, menzáról hozott moslékon felnevelt, nagy eséllyel keverék és beteg kölyköt kapsz, aminek az állatorvosi kezelései havi árából két-három hónap alatt kijönne egy törzskönyves, egészségügyi garanciás kölyök ára. Sajnos több ilyet ismerek a környezetemben, patella, légcsőszűkület, epilepszia, szem -és fülproblémák stb... Egyiknek KIESETT a szemgolyója, mikor felugrott a kanapéra! Az állatorvos sem tudta megmenteni a szemét. Ha ilyen kutyára vágysz, gyűjtögess rá, ha közös tulajdonban marad a tenyésztővel, talán olcsóbban megkapod. De a felnevelése jó tápon, oltások, külső és belső paraziták elleni védelem bizony nem olcsó mulatság!
2013. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!