Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud elvihető kistestű...

Valaki tud elvihető kistestű keverék kölyökkutyát (kb.2 hónapos) Miskolc vagy Borsod megye környékén?

Figyelt kérdés
Esetleg nincs valakinek vemhes keverék kistestű szobakutyája, aki adna nekem majd egy picit? Borsod megyénél messzebre nem nagyon tudnék elmenni érte. Ja, és mindenképp pici kutya kéne. :D
2011. szept. 12. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy pár kölyök. [link]


Vagy nézegess menhelyen.

2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen kistestűt tudok. Kis-közepes testűek lesznek. Anyja 10kilós keverék apja amstaff kb 30kiló lehet max.

De amúgy ott a net.

2011. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott a net, de ha sikerrel jártam volna, akkor nem írtam volna ki a kérdést :). 2. válaszoló: Esetleg képed van? Milyen a kutyu, egészséges? Bár lehet, hogy nagy lesz.
2011. szept. 12. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A Miskolci Állatsegítő Alapítvány menhelyéről! Mindig vannak kiskutyák ott. Ide jártam önkénteskedni, amíg Miskolcon tanultam. Ha innen viszel, két kutyát is megmentesz: akit kihozol, és aki így a helyére kerülhet!

A Metro környékén van, simán odatalálsz, ha azon az úton mész.

www.allatsegito.hu

2011. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gazdikereső menüpont alatt gyönyörű kölykök is vannak.
2011. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tettem fel képet. Mutatom:

[link]


[link]


[link]


[link]


5 hetesek most ha jól tudom, hát szerintem nem lesz akkora mint egy amstaff (annak méretei 45-50centi és 25-30kiló), hanem kisebb lesz. Az anyjuk 10kilós tacskó szerűnek véltem kb akkora magas lehet 30centi magas. Azért mondom, hogy a kettő közti átmenetek lehetnek a kölykök "paraméterei".

2011. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!