Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok egy bassethound...

Hogyan tudok egy bassethound kutyát leszoktatni arról hogy sohase ássa el a kaját és mindig egye meg, mert nekem mindig elássa?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat adsz neki, ha éhes lenne nem ásná el.
2013. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyrészt ez ősi ösztön. a kutyák akkor szokták elásni az ételt ha már nem éhesek így elraktározzák rosszabb napokra hiszen sose lehet tudni. tehát valószínű ha csökkented az adagot akkor nem fog ilyen előfordulni. valahol még azt halottam hogy valójában az a jó ha a kutya egy picit mindig éhes marad, tehát nem kell degeszre tömni őt.
2013. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Enyém is elássa (skót juhász) de érdekes mód akkor, ha nagy darabban adom oda neki a csirke farhátat, vagy bármi más kaját, még a párizsit is. Ha kisbabák módjára feldarabolom neki kis falatokra, akkor bezzeg megeszi. Kiskora óta rossz evő, nem tudom mi lehet az enyémmel is. A sok finom kutyakaját meg sem eszi, a szárazat megint csak nem. Próbáld kis falatokban adni neki a kaját.
2013. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

egynap egyszer kap enni


és még a csontot is elássa és elősem veszi

2013. ápr. 30. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem az étkezés gyakorisága számít, hanem az adag nagysága. Csökkentsd az adagját.
2013. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az enyém a rágócsontját szokta nagy ritkán "elásni". jellemzően kaja után. nah persze ő benti kutya szóval képzelhetitek azt a forma kaja elraktározást. beszuszakolja a fekhelye sarkába, majd túrni kezdi az orrával rá a nagy semmit. :D miután nagy nehezen leesik neki hogy rajta röhögök és láttam hova dugja el a zsákmányt akkor meg újra kiszedi és rágja tovább.
2013. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tápot adjál neki enni és betonon... A csont az nem mindennapi étkezésre való. És az értékesebb dolgokat inkább ássák el a kutyák. Állj mellette amíg eszik és egy megszabott idő után vedd el. Ha nem ette meg akkor várnia kell másnapig.
2013. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

betonon eszi de a tuja tövében elássa akkoris

amig figyeljük akkor nem dugja el

de ha nem figyeljük akkor eldugja

2013. ápr. 30. 21:18
 9/12 A kérdező kommentje:
natrix nekem csak a keményebb kaját nem eszi meg
2013. ápr. 30. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Natrix részben megválaszoltad önmagad. Azért ássák el hogy ott bomlásnak induljon, de mégse rohadjon meg mint ha föld felett lenne. Ha ott megerjedt, megpuhult, akkor újra előszedik, hátha akkor már könnyebb lesz megenni.

Hidd ha éhes lenne, nem tökölne vele, amelyik kutya elássa az túl sokat kapott enni.

+ Kutyának egyszer kell enni adni, akkor is annyit hogy ne lakjon teljesen jól.

2013. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!