Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi ideig tart egy kutya...

Éjenek az álatok kérdése:

Menyi ideig tart egy kutya vemhessége?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy 3-vagy 4 honap de most melyik ??

2013. máj. 1. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Te is csak egy mocskos szaporít vagy, aki felkészületlenül és tapasztalat nélkül gyártja a kutyákat. Ennyire tönkre akarod tenni a szukádat és a kölyköket is? Egyetlen vemhesség, ellés, utódgondozás akár 2-3 évvel megrövidítheti a kutyád életét, de miért akarod ezt ennyire? A szülők szűrtek? A kölyköknek lesz tk-e? Sajnos kétlem! Így is 2 millió gazdátlan kutya él hazánkba, miért is akarod növeli ezt a számot? Miért akarod még jobban tönkre tenni ezt a fajtát? Csak nézd meg a fajtamentésnél és a menhelyeken hány labrador van bent! Ezrével várnak labi keverékek gazdára és szerinted ez kevés?
2013. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj de én nem tenyésztem most elsőre vemhes a kutyám és nem tutam hogy medig vemhes mer nem kérdeztem meg a dokitol
2013. máj. 2. 15:23
 13/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
Faguriga legyek és hintaló, ha tudnám miért nem a kérdésre válaszoltok.
2013. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És a kan is labrador volt?
2013. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%
Persze, hogy nem tenyészted, ezt senki sem feltételezte rólad. Te egy mocskos szaporító vagy, aki valamiért gyűlöli a saját kutyáját is, általában a kutyákat és különösen ezt a fajtát. De akkor miért tartasz állatot? Hogy módszeresen tönkre tedd? Szégyen, amit művelsz!
2013. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!