Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frontline Combo! Kutyának?

Frontline Combo! Kutyának?

Figyelt kérdés
Vettem ma Frontline Combot, rácseppentettem a kutyámra, de csak ekkor vettem észre, hogy macskának valót vettem tévedésből. Lesz vmi baja a kutyámnak vagy fog neki is használni? Köszi.

2013. máj. 1. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutyád? Ha 4 kiló alatt van. jó lesz.
2013. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kistermetűnek talán használ valamit, nagynak hát...

Baja nem lesz tőle de legközelebb figyel oda jobban.:)

2013. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fog érni semmit se így, se úgy...
2013. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted? nem jó a Frontline? / am kistestű kutya, kb 3 kiló, és legközelebb odafigyelek, köszi a válaszokat :)
2013. máj. 1. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kutyáé:

FRONTLINE Combo Spot On „S" méret

Összetétel:

- Fipronil: 67,00 mgr

- (S)- metoprén: 60,30 mg

- Segéd- és vivőanyag ad: 0,67 ml

2013. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a macskáé:

Összetétel (egy pipetta tartalmaz):

- Fipronil: 50 mg,

- (S) Metoprén: 60 mg,

- Segéd- és vivőanyag (butil hidroxi anizol, butilhidroxi toluol, etilalkohol) ad: 0,5 ml.

2013. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sokan elolvassák. Gyógyszerész vagyok. Nyilván nagyon szereti mindenki az állatát ezért vesz neki irtó szereket, amik nagyon toxikusak az állatnak de védeni kell őket és a gazdit is. Mindenki figyelmébe ajánlom a medálokat a nevet reklám miatt nem írhatom ki. Kb.12000 Ft, 2 évre véd. Kizárólag kullancs, bolha, féreg mentes állatra tehető. Több ismerősöm nagyon elégedett a termékre pedig 100% os garanciát adnak, vagyis ha mégis találnak benne kullancsot visszaadják az árát! Emilcímet kérek! Évi
2013. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!