Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIT TEGYEK? 5 hónapos németjuh...

MIT TEGYEK? 5 hónapos németjuhász kutyámnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos németjuhász kutyámnak 2 het fáj a lába valamikor fáj valamikor nem hon a jobb első hon meg a bal első de általában a jobb első semi duzanat törés semi sem látszik és most 2 napja nagyon fáj neki mert csak nyavajok vinyog, , Állatorvos meg nincsen a kozelben KÉREM SEGITS HA TUDSZ MERT SZERETEM ŐT!
2013. máj. 2. 13:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
SZia valahogy próbáld meg állatorvoshoz vinni! ez nem találgatós játék! meg 2 hét alatt igen is el kellet volna vele jutnod dokihoz mert komoly baja is lehet! Itt senki nem tudja neked meg mondani mi a baja csak a legértelmesebb tanács amit adhatunk az ,hogy még ma vidd orvoshoz! ha kell ülj vonatra,buszra kutyástól és menny! Ha tényleg szereted most elindulsz!
2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A te fajtádnak a közelben nincs állatorvos általában az 500 métert jelenti vagy csak ezzel a kifogással nem akarja elvinni. Hol laksz?
2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet akár húzódás, vagy valaki elsodorta, pl. biciklivel, vagy motorral. Inszakadás is lehet. Sűrgősen vidd állatorvoshoz.
2013. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van, nállunk is így kezdődöt. Elvittem dokihoz azt mondta csonthártya gyulladás. Kapot szurit, gyógyszert. Egy hónapig rendben volt majd kezdődött előrről, akkor már röntgent csináltunk, mindkét lábán könyök dysplásiát állapítottak meg. Azonnali műtét majd gyógyszeres kezelés. Ez januárban volt mostmár jól van. Ajánlom hogy minnél előbb vidd orvoshoz, és kérj röntgent is. Remélem nem dp, de ha az minnél előbb derüljön ki, mert durván elfajulhat a dolg. Akár súlyos mozgás problémákhoz, és folyamatos fájdalomhoz vezethet.
2013. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bozsikrisz ***** válasza:
82%
Nekem is diszplázia gyanús. Ez van, ha az ember nem tenyésztőtől vesz kutyát...pláne egy olyan fajtánál, akinél a dp amúgy is nagyon gyakori.
2013. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni?
2013. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel eteted? Csak nem Royal caninnal? mekora fehérje van a tápban?
2013. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek hogy válaszolt már ma elvitem a dokihoz és adot neki gyógyszert mert izületigyuladása van kb 10 nap mulva fog hatni orvoság már ős is joban van
2013. máj. 2. 17:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha izűleti problémái vannak javaslom hogy adj neki zőldkagylót kiegészítésnek a gyógyszer mellé. Ártani nem lehet vele, viszont sokat tud segíteni hogy később se legyen gondja. Ajánlatos minden nagytestű, gyorsan növő fajtának legelább egyéves korig adni. Én ezeket ajánlanám.

[link]

[link]

2013. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

A nagyobb testű kutyáknál ez elég gyakori. Hol az egyik elülső láb, utána meg a másik fáj.

Gyorsan nől a csontozat, megnyúlik, és a benne lévő cucc nem termelődik olyan ütemben ahogyan az kellene.

A lábfájás a kutya 2 -éves korára megszűnik, olyan mintha elvágták volna.

2013. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!