Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pitbull-t milyen eszközökk...

Egy pitbull-t milyen eszközökkel lehet nevelni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mit lehet tenni ha esetleg megkapna vagy ilyesmik és hogy mit lehet vele ilyenkor csinálni? Mert hallottam olyat is ,hogy ha ütöd akkor csak még agresszívebb lesz... És kíváncsi vagyok ki mit javasol?!

#pitbull #Neveslés
2013. máj. 2. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha normálisan következesn neveled nem fog megkapni! Való igaz hogy ezeknek a kutyáknak sokkal magasabb a fájdalom küszöbe, hiszen generácíókon keresztűl harcoltaták őket. Nevelni határozottn, de nem veréssel kell, javaslom hogy menjetek kutyasuliba ott segítenek nevelni, és hasznos tanácsokkal.
2013. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 2. 15:38
 3/20 anonim ***** válasza:
valóban én is azt mondom hogy mindenképpen egy jó kutyasuli kell ehhez. lehetetlenség leírni pontosan mi is az amiért én is a kutyámat képes vagyok irányítani. illetve le tudnám de a lényeget nem, hogyan is csináld. és bizony egy pit esetében nem vicc ha valamit nem tudsz jól véghezvinni.
2013. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezt én is így érzem... nem az emberekkel van a baj , hanem a többi kutyával a fajtájából adódóan.De az embereket is megkaphatja ha nem jól neveljük.De akkor szerintem kutyasuli mellett döntök!:)
2013. máj. 2. 15:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha elindul kutyákra, akkor a kutyasuli azon nem fog segíteni.
2013. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 zozonrg ***** válasza:
100%
Miért terjed ez,hogy a Pit-eket ütni kell és agrasszív lesz?Nem agresszív lesz,hanem beszari!Nagyon inteligens és okos kutyafajta.Jutalommal kell dícsérni ha jól végrehajt egy feladatot.Határozottnak kell lenni.Nekem egy Tacskóval van együtt és a tacskó sokkal agresszívabb az emberekkel.
2013. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A pited


1. Mennyi idős?


2. Mi a pedje?

2013. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem tök mindegy a kérdezőnek milyen a kutyája? egy olyan típusu kutya, vagy fajtatiszta, a lényeg az hogy egy erős és erős akaratú kutyát akar megnevelni, és itt az lényegtelen hogy keverék-e!

(Én már kezdem azt hinni hogy a törzskönyvben sem bízhatunk)

A kutyaiskolában az ilyen helyzetek megoldását is tudni fogod. Én azt javaslom hogy határozott "NEM!" tiltószóval kiálts rá és fogd meg a bőrét a tarkójánál, emeld ki a helyzetből, utána pedig old ki a büntetést simogatással vagy játékkal.

2013. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem,fajtatiszta láttam a szüleit is.
2013. máj. 4. 09:23
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy. Egy fajtatiszta pitben jóval erősebben van benne a kutyázás mintha fel lenne higítva más fajták vérével.


Kérdező: egyrészt még az se biztos hogy azok voltak a szülei, másrészt meg a szülei fajtatisztaságába se lehetsz biztos.

2013. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!