Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Elletőláda. Mit kell tudni?

SOS Elletőláda. Mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Méretek? Hogyan kell elkészíteni? Tervrajz?


Egy labrador retriever-nek kéne. Nem mostanra kellene, majd később. (A kicsik megfelelő oltással, chippel, törzskönyvel kerülnének új gazdikhoz.Mielőtt valaki megkérdezné...)


:D Válaszokat előre köszönöm.



2013. máj. 2. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

hát nem egy bonyolult szerkezet, legyen négy oldala, alja, ajtaja és körbe nemárt egy védő rész, hogy a szuka ne tudja a falhoz nyomi a kicsiket, megéri könnyen tisztíthatóra és mozgathatóvá csinálni ( főleg a tisztítás mert naponta minimum 4-5 alkalommal ki lesz takarítva, főleg ha már nagyobbak a kicsik.


Méretben meg minimum akkora, hogy a szuka minden irányban kényelmesen eltudjon feküdni... az én ládám pl akkora, hogy a kutya mellett simán én is be tudok feküdni :) de tényleg megéri ha akkora, hogy az ember legalább törökülésben beférjen úgy, hogy a szukának is marad bőven hely

2013. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az enyém 1.20x1.20-as. Szerelj fölé egy szerkezetet, ami az infrát tartjta, és tudod állitani a magasságot. Amit első válaszoló linkelt, tökéletes, simán elkészithető, olyan 10 e ft az anyagköltsége. Nekem az alján padlófilc van, és ezt az első 2 hétben 3 naponta cserélem.
2013. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudnátok képet berakni a tietekről?
2013. máj. 3. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
az enyém ugyanugy néz ki mint az első linken lévő, csak fenyőlapból van.
2013. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Persze majd egy törzskönyves tenyésztő ilyen kérdést fog feltenni, ne etess már minket.

Mi az hogy megfelelő oltás?

Honnan szerzel törzskönyvet?

NE SZAPORÍTS !

2013. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kell ám itt rögtön rosszindulatuskodni. Mindenki elkezdi valahogy, senki nem ugy születik, hogy mindenhez értsen.
2013. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
VAn egy tk. kutyám. És most szeretnék belekezdeni a tenyésztésbe, mivel megfelelt a tenyész vizsgának. Onnan szerzek törzskönyvet, hogy tagja vagyok a MEOE-nek és majd kérek/veszek fedeztető jegyet, és utána pedig alombejelentő jetet, de előtte kiváltom a kennelnevet.... És így van.... Mindenki elkezdi valahol. Egy mestertenyésztő is az alapokról kezdi.
2013. máj. 6. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hatalmas elletőládát csináltattam, kb 2 méter x 1.60cm-es. kb középen el lett választva egy kb 30 cm-es deszkával,, hogy a szuka át tudjon menni pihenni, vagy ha már melege van az infra miatt!

a rosszindulatú, "NE SZAPORÍTS"-nak meg annyit, hogy eddig minden adó 1%-om, és tápnyeremények a kiállításokon, stb nekik adtam, de amióta ide regisztráltam, és találkozok ezzel a kibírhatatlan modorral, ebben az évben egy fillért nem adok állatvédőknek! azt nem értem, hogy ha ennyire szar ez az oldal, és ide csak szaporítók, és tudatlanok írhatnak, te mit keres itt, a sok okos állatvédő??? minden tenyésztő más-más ellető ládát használ, de ha egy ismerős körben elindul egy fajta tanács, mineki azt a sémát követi, és lehet, van annál jobb, amit pl, itt megtudhat a kezdő kutyás. (pl én már tenyésztek egy ideje, de google-ba beírva egy szót találtam ide, és olvastam érdekes dolgokat is. (pl azt, hogy mennyire mocskos módon beszélnek a kérdezővel az állatvédők)!

2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó gratulálok, igazán "bölcs" döntést hoztál, csak tudod nagyokos, nem velünk, hanem a kutyákkal szúrtál ki, pont mint a szaporítók. Na ki is a rossz?
2013. máj. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nem, a kutyákkal nem én bactam ki! hanem az a sok mocsok ember, aki leszarja, hogy te itt "jólmegmondod neki"és utánna vered a melled a netboard topicban,és linkelgeted be, soks-sok hányós smile-val, ezeket a kérdéseket! ;)

amúgy a gyerekmentők meg kifejezetten örültek neki, hiogy ti ilyen patkánymódon beszéltek a kérdezővel, mert nekik adtam az egy %-om!

2013. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!