Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Elletőláda. Mit kell tudni?

SOS Elletőláda. Mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Méretek? Hogyan kell elkészíteni? Tervrajz?


Egy labrador retriever-nek kéne. Nem mostanra kellene, majd később. (A kicsik megfelelő oltással, chippel, törzskönyvel kerülnének új gazdikhoz.Mielőtt valaki megkérdezné...)


:D Válaszokat előre köszönöm.



2013. máj. 2. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én is egyetértek azzal,hogy ezzel az állatokat büntetted,nem az állatvédőket.


Már ne is haragudj,de ha egy gyermek kerül intézetbe,és annak a szülei támadnak rád szóban,akkor a gyereket sem segíted,mert micsoda modortalan szülei vannak??


Én ha elköteleztem magam egy ÁLTALAM jónak vélt ügy mellett,akkor nagy ívben letojom,hogy az internetes kanapé állatvédők mit mondanak egy portálon.Attól sem az állatnak nem lesz jobb,sem nekem.


Miért ilyen befolyásolhatóak újabban az emberek?

Az önálló vélemények meg a saját gondolkodás,már rég a múlté.Az EGYÉNNEK kell hinni egy célban és azt segíteni a körülményeket és hátráltató tényezőket meg magasról lesz@rni!


A témához nem tudok hozzászólni,ne haragudj kedves kérdező,de ezt nem tudtam magamban tartani.

2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom, hogyha valaki valamilyen kérdést tesz fel kutyával kapcsolatban ez a válasz: " NE SZAPORÍTS!!" nem ez volt a kérdés! Ha ezt üzened neki írd meg egy üzenetben senki sem kíváncsi a véleményedre, főleg nem a kérdező! Azt kérdezte, hogyan kell elkészíteni egy elletőtáblát és milyen méretekben, nem pedig azt, hogy mi a véleményed. Lehet ezért most lepontozni, nem haragszom. Írj üzenetet ha bajod van! Megértésedet köszönöm!
2013. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki megkérdezi hogyan kell bombát összerakni, te el is mondod mert hát biztos csak kirakja a polcra dísznek.

Ha igazi tenyésztő az illető nem itt fogja ezt a kérdést feltenni, ellenkező esetben szaporító az, így meg jogos hogy le van beszélve.

2013. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy internetes portálok tudakoloztam anno, hogyan is kell elletőládát csinálni, és nagyon sok hasznos infohoz jutottam. Azóta 10 champion kutya született benne!!!! Ugyhogy kérdezz bátran amit nem tudsz, segitünk. A többivel meg ne foglalkozz.
2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!