Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy dán...

Szeretnék venni egy dán dogot. Mit érdemes tudni erről a kutyafajról?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Jó nagy.
2013. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Drága. Megvenni is, tartani is. Hivatalosan német dognak hívják.
2013. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Csak tenyésztőtől vegyél.

2013. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olvasgasd egy kicsit:

[link]

2013. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igazából német dog a fajta neve, a dán dog kifejezés Angliába terjedt el... :S
2013. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik kedvenc fajtám, bár én nem engedhetem meg magamnak mert nem egy olcsó fajta, és a tartása se éppen 2ft. Csak jó helyről szabad venni, mert különben nagyon gyakori ennél a fajtánál a diszplázia. Egy jó helyen viszont nagyon is elkérik az árát. Én a méherzúgi kennel kutyáiért vagyok nagyon oda, iszonyatosan gyönyörűek, ha jól tudom ők finn vérvonalra építenek.
2013. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak a kutyáik:

[link]


Nekem nagyon tetszenek, és jártam is náluk, egyszer meghívtak mert tudták, hogy imádom a fajtát. Nagyon jól tartja őket, és hihetetlenül okosak is a kutyái. Egy kzös ismerős által ismertem meg őket.

2013. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutyás zacskó helyett vedret és lapátot hordj magaddal sétáltatáskor.. :) Viccet félretéve,elegáns,impozáns,erős kutyák,megjelenésük tekintélyt parancsoló.Persze mindez csak úgy,ha jól helyről veszed és sok anyagit áldozol a felneveléséhez(táp,kiegészítők).Szállítása nagyobb autót igényel,ezt is bele kell számolni,ha kirándulásokra,nyaralásokra magatokkal akarjátok vinni.Valamint minden drágább neki(pl.nyakörv,póráz,kennel,hám stb.),mivel minden a legnagyobb méretben és egy megfelelő minőségben kell.Nem utolsó sorban meg kell tudni jól nevelni,mindennemű erőszak nélkül,mert egy 6O-8O kg-os kutyát elég nehéz megtartani erőből...Sok sikert a kutyához.
2013. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Amúgy most voltam a Drezdai kutyakiállításon,rengeteg Német Dog volt és ami a lényeg,rengeteg jó állású erős kutya.Ezt csak azért írtam,mert elég sok antilop fizikumú,x-es lábú kutyát lehet látni,pönyhedt izomzattal és furcsa,erőtlen járással,valamint agárszerű fejjel...
2013. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!