Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A steffordshire bullterrier...

A steffordshire bullterrier jó házörző?

Figyelt kérdés
Van már egy shetlandi juhászom. A mellé jó lenne?

2013. máj. 4. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
házörzőnek jó hisz véreb,az már máskérdés hogy össze is férnek a juhász kutyáddal,
2013. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi köze a terület/ház őrzéséhez. Arra a kau, a közép-á., a komondor, a kuvasz jó...
2013. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

első válaszoló..:D

imádom az ilyeneket.

1. nem jó házőrző

2. nem véreb

3. a vérebek sem jó házőrzők (általában), mivel a vérebek vadászkutyák


ha ennyit sem tudsz, akkor minek írsz ide? plusz, ha a véreb szerinted azért véreb, mert szereti az emberek vérét inni :D akkor is tévúton jársz a fajtával kapcsolatban.

2013. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. 3asnak tök igaza van :D Én sem értettem az egész válaszát az 1esnek :D


Egyébként nekem rottim van és mikor még olyan 8-9 hetes volt, megkérdezte egy pasas, hogy véreb lesz belőle? Majdnem azt válaszoltam, hogy nem valószínű, hogy át tudom változtatni vadászkutyává :D

2013. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó házőrzőnek, ha jól neveled mindenkit imádni fog. Igazi családbarát kutya. Nem mellesleg egy ekkora kutyától nem fog megijedni senki. Ha valóban a staffbullra gondolsz akkor a szuka max 15, a kan max 17 kg lehet. Nem egy félelmetes jószág :)
2013. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
angol staffordshire bullterrierre gondolsz?:) miért nem nézed ki a netröl a nevét ha már nem értessz hozzá??? véreb??? harcikutyák közt egy véreb sincs.a vérebek vadászkutyák vazzeg.. fuhh
2013. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csak hogy egy kicsit kötekedjek: azért nincs teljesen igazatok:) hiszen a kérdés sem teljesen érthető!

arra gondolok hogy mint azt leírtátok a betörőt valószínűleg csak halálra nyalná... VISZONT ha pl egy másik kutyától kell védeni a területet akkor azt gondolom hogy az egyik hanem a legjobb házőrző...:D persze csak játszom a hülyét! én is értem a kérdést és csatlakozom az előttem szólókhoz. az amstaff NEM jó házőrző!

2013. máj. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem vérebem van (hannoveri) és mikor megkérdezik, hogy milyen fajta ez a hízelgős lebbencs fülű tünemény és mondom, hogy véreb, többnyire azonnal eldobják a füleit és hátra lépnek egyet...
2013. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es.

1. Az amstaffból is lehet házörzőt csinálni, ha olyat fog ki az ember aki hajlamos erre, nyilván nem egy kau vagy káj szintűt, de nem biztos hogy bemennék oda ahol egy amstaff van.

2. Itt szó se volt amstaffról, a kérdező egy fele akkora kutyáról kérdezett.

3. Többiek igen a staffordshire bull terrier az angol és sehol sincs külön kiírva hogy angol staffordshire terrier mivel egyértelmű az elnevezés, az amerikai elé van kiírva hogy ez biza amstaff viszont ott meg nincs a nevében az hogy bullterrier csak sima terrier...

2013. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én nem, az angol és nem is az amerikaira gondolok hanem simán stafforshire bulterrierre
2013. máj. 12. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!