Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CatanDog's medál/Pet protector...

CatanDog's medál/Pet protector!? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés
A tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Tehát, hogy mennyire vált be. Ha nem vált be, akkor biztos, hogy teljesen parazitamentes kutyára tetted rá, stb.?
2013. máj. 4. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom: sosem használtam a szóban forgó terméket.


De neked nem tűnt fel, hogy azon az oldalon, ahol ezt reklámozzák egy üzleti lehetőséget is ajánlanak? Az ilyenekben és sosem bízok. Szerintem baromság az egész. Én csak a hatóanyagokban hiszek, amik a kutya szervezetébe kerülnek cseppel/nyakörvvel. Elég drága a próbálgatáshoz...

2013. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az nekem is gyanús volt, de láttam már több kutyán, illetve a vakkantón is. Ezért kezdett el érdekelni a dolog.


A nyakörvek és a cseppek is pont ugyanolyan sz*rok, nekünk babéziás lett a kutyánk nyakörv mellett, szóval...

2013. máj. 4. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem nyújt 100%-os védelmet, ebbe sajnos bele kell törődnünk. Naponta át kell simogatni, nézni a kutyát, így csökken a babézia és más kullancs terjesztette betegségek esélye.
2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Átnézem őket, de mivel kicsik, nehéz őket észrevenni. Illetve jártam már úgy is, hogy a padlón találtam... szóval simán belemehet több nap elteltével is.


Én abba nem tudok beletörődni, hogy miért nem irtják őket. Mert az egy nagy baromság, hogy azért nem, mert az emberre nem veszélyesek. Dehogynem!

2013. máj. 4. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak olyan szer hatásos ellenük, ami a környezetükre is nagyon káros (a hasznos rovarokra, élőlényekre is). Ezért nem irtják.
2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze... az agyhártyagyulladás nem káros? Vagy a lyme-kór? Szerintem ha akarnák, már rég lenne olyan szer, amivel lehet irtani. Mi magunk vagyunk a legkárosabbak az környezetre, szóval... Megérett már az ember a pusztulásra.
2013. máj. 4. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Az eszemmel én sem hiszem el, hogy ez működhet és ezért nem mertem én sem megpróbálni, de több ismerősöm is használja, és azt állítják, hogy jó.

Gondolkodom rajta én is, mert az tény, hogy nem olcsó, de ha tényleg működik, akkor legalább nincs vegyszerrel tömve a kutya.

2013. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7es!


Hát az tény, hogy nem olcsó, de hidd el nekem, hogy amennyit mi a kezelésekre költöttünk, az se volt semmi! Plusz nem beszélve arról, hogy a kutyám több, mint egy hónapig szinte csak feküdt a szteroidtól... Szóval nekem már mindegy mennyi, csak jó legyen!

2013. máj. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!