Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyönyörű ez a kutya, nem?

Gyönyörű ez a kutya, nem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. máj. 5. 21:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Oké, neked nem tetszik, szerintem meg nincs hibátlan kutya, nem mondom azt, hogy nincs igazad, de akkor elég sok tenyésztő kutyájába belelehetne kötni, mert igen, igen láttam ennél sokkal rosszabb egyedeket is.

Ebben a kutyában amúgy meg a feje fogott meg, mert ez a tipikus fejminta a kedvencem, de mindegy nekem tetszik és kész.:)

2013. máj. 5. 21:59
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

Nekem spec ezek a fajta huskyk sokkal jobban tetszenek:

[link]

Még ki is tudom nézni belőlük, h úgy húznak el egy szánt ahogy azt kell :oP

2013. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Firestorm ***** válasza:

Nekem nem tetszenek.

Én ezeket részesítem előnyben:

[link]


[link]

2013. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

23:52

Nekem a munkatipusú huskyk nem tetszenek, jóformán keverve lett a husky az agárral. Persze ettől független biztos van akinek ők tetszenek jobban. Sok kutya már nem az eredeti munkáját végzi az ember mellett, hanem csak hű társ. Nem is igazán tudnék mit kezdeni egy munkavonalú huskyval, amikor itt hó is alig van.

2013. máj. 6. 11:41
 15/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutya, de mint husky, láttam már szebbet is.
2013. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

A feje nagyon szép, de a teste nem igazán. Nagyon meredek a hátvonala meg ilyenek. Akkor már inkább ő:

[link]

[link]

[link]

[link]


Igazad van abban, hogy nagyon sok Ch-s kutya nem kifejezetten szép példánya a standartnak, sőt... Én még laikus szemmel sem adnék jónéhány kutyának. Nem tudom mégis miért van ez, rendben hogy vannak pozitívumok (pl a te általad mutatott kutyában a pofi), de szerintem fontosabb lenne az összképet nézni.

2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Persze, értelek benneteket, meg igazatok is van. Nem is evvel volt bajom előzőleg sem, hanem a közlési móddal, itt vagy te is példának, hogy lehet normálisan közölni a dolgokat.:)

Amúgy nem csúnya az a vörös kutya, de nekem az ő alkatja sem tetszik, a feje szép neki is. Nem tudom milyen hibát látok benne, vagy a beállitás nem a legjobb, vagy a lábai rövidebbek kicsit a testéhez képest, nem tudom, de fura.:D


Ha szép alkat akkor én inkább őket mondanám:

[link]

[link]

2013. máj. 7. 16:52
 18/27 Akiteki ***** válasza:
100%
Tarthatunk hosszas standardelemzéseket, minden kutyában lehet találni valami hibát. A feketének nagyon bájos feje van, a teste viszont nagyon gyenge. A vöröskének is szép a feje, szemből igen jó képek vannak róla, de az oldalsó képen látszik, hogy igen hosszú a háta. Pozitívum viszont, hogy ennek ellenére nem nyerges. Clark még mindig picit lejtős, Knoxról meg nem írok, mert egyszerűen imádom, én nem találok hibát benne.
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is inkább a munkatipusú husky tetszik :) Ne haragudj meg kérdező, de nekem ezek a kutyusok túl "babásak". Cuki, aranyos. Azt nem tudom, hogy elfogadott fajta e, de a seppala husky külsőre nekem nagyon tetszetős. Ízig-vérig munkakutya.
2013. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Akiteki ***** válasza:
Nincsen munka típusú husky.
2013. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!