Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyerne egy kutya...

Melyik nyerne egy kutya viadalon a Közép ázsiai juhász vagy a Kuvasz?

Figyelt kérdés
ne értsétek félre a kérdést nem akarok kutyákat verekedtetni csak van egy gyönyörű szép közép ázsiaim és az egyik szomszédom mindig dumál h az ő kuvasza darabokra szedné .
2013. máj. 5. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik rutinosabb verekedő, meg amelyiknek jobb napja van. Ez nem autóskártya.
2013. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát hogyha ezt nézzük akkor az enyém nyerne mert az övé egyedüli kutya nekem meg 2 közép ázsiaim van (kan) és 2 németjuhászom(kan,szuka) és mikor tüzel a szuka a kérdésben említett kaj. nekidobta a falnak az 50 kilós 60cm marmagasságú 5 éves németjuhász kant
2013. máj. 5. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A németjuhász kanok súlya 34-43 kg. Szerintem kicsit sokat képzelsz a kutyáidról. Amúgy elég szomorú, hogy hagyod őket verekedni. A stílusod meg egyenesen tenyérbemászó!
2013. máj. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tök mind1, hogy ki nyerne?

Nekem is mondták már amikor sétáltam a kutyámmal(husky) hogy az ő kutyája simán széttépné az enyémet, erre csak annyit reagáltam, hogy igen, valószínű, hogy széttépné, de ha ilyen felmerülne, akkor kitörném a kutya nyakát, a gazdának a nyelvét meg a torkán keresztül rángatnám ki...érdekes utána békén hagynak és nem húzzák tovább aaz agyamat...

2013. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy Akumi írta: amelyik fejben erősebb. Sok esetben nem a méret számít, hanem hogy a kutya mennyire domináns, koncentrált, stb.

A németjuhászok pedig ha csak nincs elhízva, akkor 35-40kg között vannak. A pásztorkutyáknak fizikailag nem ellenfél. Ahogy egy komondor tenyésztő mondta, ami a németjuhásznak verekedés, az a komondornak még csak durvább játék.

2013. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is mondták már amikor sétáltam a kutyámmal(husky) hogy az ő kutyája simán széttépné az enyémet"


Sajnos én is találkoztam már hasonló primitív emberekkel.

Ezeknél potenciagondok lehetnek ott alul és így kompenzálnak...

2013. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!