Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kankutya...

Mit tegyek ha a kankutya teljesen ki van akadva a tüzelő szuka miatt?

Figyelt kérdés
Vendégségbe van nálunk egy malamut kan kutya,mivel a gazdája külföldre utazott ezért bevállaltuk,hogy vigyázunk rá, 1-éves és a szomszédnak tüzel a szuka kutyája!Teljesen kivan szegény egész nap sipákol,szinte remeg amikor bújik hozzám és ami az idegesítő mászik ránk,de főleg rám!Már éjszakákat nem alszunk,mit lehet tenni érte,mert én nagyon sajnálom,a gazdája nem ivartalanítattja mivel tenyészteni szeretné majd,és kiállításra vinni,nagyon gyönyörű,mondjuk én nem értek hozzá,de felhívni nem tudom sajnos!
2013. máj. 6. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben sajnos nem sokat tudsz tenni! Ha mászik rád tiltsd le, lökd el magadtól. Esetleg hìvj fel egy állatorvost és kérdezd meg hogy van-e valami megoldás, de nem nagyon hiszem. Zárjátok el jól, mert ilyen esetben megpróbálhat szökni, abból meg csak a baj van. Vigyétek sétálni, tarsátok a lakásba ha lehet.
2013. máj. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát jól el van zárva!Szerintem elviszem állatorvoshoz hátha tud valami nyugtatót adni,mert már szeretnénk aludni ha lehet és nem szeretném ha szenvedne,elég rossz így látni!
2013. máj. 6. 06:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami természetes alapú nyugtató mehetne neki.De elég fura,hogy egy elvileg értékes kutya gazdãja nem elérhető.
2013. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

nagyon egyszerű erre a megoldás :)

ivartalanítás!

2013. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem nem az enyém a kutya és kiállításra megy szerintem nem fogják ivartalanítani!A gazdit meg nem érem el mivel nem fogom felhívni külföldön hiszen az nekem méreg drága lenne
2013. máj. 6. 07:02
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy beszéltük meg hogy kedden hív,de addig szeretnék aludni :) ha tudnék!
2013. máj. 6. 07:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Az új hely miatt is lehet frusztrált, plusz ugye ott a szuka... én nyugtatót nem adnék neki, mert azért az nem egy nap, míg a szuka tüzel :/ Mi elzártuk a mieinket, vagyis felváltva voltak benn, mikor meg együtt voltunk kinn vagy benn velük, akkor letiltottuk a szukáról...
2013. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

7es vagyok. Egyébként meg érintkezett a szukával? Mert akkor szoktak nyüszögni, ha testközelből találkoznak a szukával és úgy érzik, hogy tüzel. Egyébként nem nagyon szoktak... pláne egy szomszéd kutya miatt.


Én bevinném a házba a helyetekben, mikor otthon vagytok.

2013. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg megkérni a szomszéd szukatulajdonost, hogy legyen ebben segitségedre??
2013. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy egy kerítés választ el minket és sajnos ha kiengedem pisilni reggelente akkor a szomszéd kutyája mindig kint van mármint kerítésen kívűl!Már szóltam neki,hogy vigye be,mert könnyen felcsinálja egy kóbór kutya,de szart sem ér a szavam!Hiába tartjuk mi bezárva azért egy malamutnak ez kínzás!Hiszen ő nagy mozgásigényű!Próbáltam sokat sétálni vele,de amint elengedem már rohan a tüzelő szuka irányába!Meddig tüzel egy szuka kutya!Ráadásúl el is küldött a francba,hogy ne mondjam meg neki,hogy mit csináljon ő tudja!Hát nem úgy veszem észre,viszont én már szédelgek az álmosságtól,fáradtságtól hiszen 3-órát aludtam ösz visz!Már az őrület határán vagyok!Csórira rá szólok pedig nem is ő a hibás!de hát a másik kutyára hiába szólok szarik rám ahogy a gazdája!Már a párom azon van,hogy pofán vágja a szomszédot és azt mondta ha mégegyszer meglátja a szukát az utcán akkor befogja és leadja a menhelyen!De attól én még megbolondulok!
2013. máj. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!