Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
93%

Ha megérkezett a törzskönyv, részt vett a tenyészszemlén, ahol tenyésztésre alkalmas minősítést kapott legalább, megvannak a fajtánál előírt szűrések eredményei. Ez a minimum.


Társat pedig akár ingyen is tudsz neki szerezni. Ilyen jellegű kutyát kínálnak minden utcasarkon.

2013. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom törzskönyves, elviszite tenyészszemlére, egészségügyi szűrésre. Ha ezek megvannak 2 éves kora után lehet fedeztetni vele, mert akkorra fejeződik be a fejlődése.
2013. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:
törzskönyves persze,elég drágán is vettem.
2013. máj. 3. 09:47
 4/91 A kérdező kommentje:
és arra a tenyész szemlére muszály elvinni?meg milyen idös korba lehet?
2013. máj. 3. 09:48
 5/91 anonim ***** válasza:
100%
tenyészemlére nem muszály elvinni, de akkor vagy nem fedez tk-val vagy a kölykök olyan tk-et kapnak amibe bele lesz írva, hogy a szülőknek nincs tenyészemléje amitől a kölykök kb fele annyit érnek.
2013. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt olvasd el szerintem. A kutyát ha jól akarod csinálni akkor muszály elvinni tenyészszemlére hogy megálapísák alkalmas-e tenyésztésre. Ugyanezen okból kell elvinni orvosi szűrésekre, amivel megállapítják hogy nincs-e olyan örökletes betegsége ami alkalmatlanná tenné a tenyésztésre. Szerintem vedd fel a kapcsolatot a tenyésztőjével és kérj tanácsot tőlle. Esetleg menj ki néhány kiállításra hogy információkat gyüjts, megtudd hohyan mennek a dolgok. A legközelebbi május 15-19-ig lesz budapesten a Hungexpo területén.

2013. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
100%
könyörgöm! muszáJ!!!!
2013. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:
a kutya ki van szürve a betegségek alol azt tudom,mert tenyésztötöl vettem és mondta is.
2013. máj. 3. 10:15
 9/91 A kérdező kommentje:
én nem akarom tenyészteni ,csak egy kölyköt szeretnék majd az alomból és ugy szeretném hogy törzskönyves legyen.
2013. máj. 3. 10:31
 10/91 anonim ***** válasza:
79%
Ezrével vannak ilyen kutyák a fajtamentőknél és menhelyeknél. Nem kell neked még gyártanod az ilyen jellegű keverék kutyákat! Se tudásod, se tapasztalatod és sajnos felelősség érzeted sincs ehhez.
2013. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!