Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be szabad pároztatni a kutyát...

Kutyagyerek kérdése:

Be szabad pároztatni a kutyát 1. tüzeléskor?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos szuka pitbullom és nyár végére tüzelni fog ha jól tudom és azt szeretném kérdezni hogy pároztassam már vagy várjak még a 2. tüzelésig? Azért kérdezem mert mondták hogy 1. tüzeléskor még ne de az annyját 1.re pároztatták és nem lett semmi baj,jó alom lett...

2013. máj. 6. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Az már a kutyán nem segít.

A szaporítónál,akitől vette,azt látta,hogy első tüzeléskor fedezteti a kutyákat.

Én ilyen féregtől eleve nem vettem volna még egy doboz gyufát sem.

2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kell annyira sietni?Hogy behozza az árát?Két éves kora alatt nem szabad elletni,mert addigra fejlődik ki teljesen.És utána sem etikus évente szüleszteni.
2013. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem szabad.Első tüzelésnél SOSEM.Amúgy törzskönyves?Mert ha nem akkor meg főleg nem kell szaporítani.
2013. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kicsit kérdezősködj náluk, hogy mi a véleményük a szaporításról. Szerinted nincs tele az ország pitnek/staffinek mondott, ki tudja milyen sufnimixekkel? Nyilván kell még 8-10 kiskutya, mert nincs elég...

2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam (nem fizikailag nálam, én intézem az ügyét) is van olyan kutya, amit se az amstaffrescue, se a bullyrescue nem vállalt be. Nem azért mert baj van vele, hanem szimplán nincs hely.
2013. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
2 éves korában szabad csak.
2013. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
üdv.azt írod hogy5 hónapos akk am sem fog tüzelni altalában 8,5hónapos korára éri el attól hogy nincs származási lapja lehet hogy jó vérvonalu kutya csak nem lett le törzskönyveztetve de sajnos ilyen kutyákat nem érdemes meg venni mert nincs bizonyítva a származása ami énnél a fajtánál különösebben probléma mert magyaro.ban nagyon kevés a tiszta vérű kutya a fajtán belül mert sokan az amstafford ra is azt mondják hogy pit bull pedig óriási a különbség de ha a kettő lett keverve akkor bizony még a tenyésztők sem tudják biztosan meg mondani hogy milyen fajta mert lehet hogy küllemre a pit bull t örökíti.
2014. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!