Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek Japán Akitája?...

Van valakinek Japán Akitája? Nehéz vele?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla és elég nagy falatnak tűnik, viszont nekem nagyon bejön és komolyan fontolóra veszem, hogy vegyek egyet. Baromira hűséges :)

2013. máj. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában minden fajta "baromira hűséges "
2013. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez a fajta különösen... Egy Japán embert minden reggel munkába menet elkísért a vonathoz és hazafelé megvárta. Egyszer meghalt munka közben ez az ember és a kutya élete végéig minden délután őt várta az állomáson. Még szobrot is emeltek neki...
2013. máj. 7. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja,,,, ha te film alapján ítélsz :))
2013. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez egy igaz történet... :D

[link]

2013. máj. 7. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez abszolut nem fajtafüggő. Ez csakis a kutya természetétől és a gazdival való viszonyától függ.


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nagy568 ***** válasza:
Valóban hűséges, viszont sokat kell vele foglalkozni, a kutya ovi és iskola ennél a fajtánál szerintem kötelező!
2013. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nagy568 ***** válasza:
egyáltalán nem nehéz eset ha foglalkozzol vele.én egy kan akitát együtt tartok egy kan pulival és semmi baj nincs velük.sokan azt mondták hogy meg fogja ölni a pulit, ami egyáltalán nem igaz. nem kell mindent elhinni amit itt leírnak egyesek.
2013. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Yukióóóó ***** válasza:
ne a film alapján vegyél kutyát ,mert.... azt láttad ! olvass utána ,hívj fel tenyésztőket és kérdezd őket a kutyáról milyenek !! nekem amerikai volt 13 évig ,most japán szukám van én kis naiv azt hittem tök egyforma a két típus hát nem tűz-és víz !! Első kutyának lehet nem ilyet kellene venned túl nagy falat lenne :-) !!
2013. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van akita inum,és egy befogadott tacskóm. A tacsim sokkal agresszívabb és támadóbb az akitánál.
2013. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!