Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyen Fizetni mennyit...

A menhelyen Fizetni mennyit kell, és hogy van vki tudja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

ÉN 6 ÉVE HOZTAM EL A KUTYIM A MENHELYRŐL (ÉLETEM LEGJOBB DÖNTÉSE VOLT!!! :)) )ÉS CSAK A VESZETTSÉG ELLENI OLTÁST KELLETT KIFIZETNEM (ADDIG NEM IS HOZHATTAM EL MÍG MEG NEM KAPTA)

DE SZERINTEM MINDENHOL CSAK JELKÉPES ÖSSZEGET, ESETLEG TÁPOT KÉRNEK AZ OTTMARDT KUTYIKNAK.

2009. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Kecskeméten ingyenes, és amennyire tudom,az oltást a menhely állja. Valószínűleg a legtöbb helyen nem kell fizetned, de lehet, hogy kérnek jelképes összeget.

Szerintem a legjobb megoldás, ha viszel egy zsák kutyakaját, így támogatod az ott maradtakat!

2009. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szentendrén kan min 5000 szuka min 10000 ez az az összeg amit kötelező. ivartalanitva vannak azért ennyi.
2009. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Tatabányáról hoztam el egy kutyust. A chipet kellett kifizetni. Az 4000 Ft volt. Még pici kölyök volt, az első oltását megkapta, azt nem kellet kifizetni. A többit mi intéztük.
2009. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez menhely függő. Van, ahol ingyenes, van, ahol tápot kérnek, van, ahol a veszettségi oltás árát, van, ahol meghatározott az összeg (1e-20e Ft).

Az adomány mértéke attól is függ, hogy milyen mélységű állatorvosi ellátásban részesülnek az állatok (van, ahol nincsen pénz ivartalanításra sem).

Hívd fel az adott menhelyet, ahonnan örökbe fogadni szeretnél, és érdeklődj, nálunk hogyan működik az örökbe fogadás. Van, ahol kérnek személyit és lakcím kártyát is, illetve a nyakörv és póráz alap, hogy vigyél magaddal.

Szerintem teljesen rendjén van, hogy adományt kérnek, hiszen a féreghajtás, bolhátlanítás, oltások, ivartalanítás, chip, egyéb állatorvosi ellátások, az étel, a sétáltatás, a menhely fenntartása (dolgozók, rezsi, építkezés) mind pénzbe kerülnek, és ezeket valamiből ki kell fizetni.

2009. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Illatos úton(sintértelep,nem menhely!!!) oltott,chipezett kutyáért 2000 forintot kell fizetni.
2009. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Persze gondoltam azért hogy vmit kell adni hiszen dolgoznak velük csak érdekelt hogy úgy kb mégis mennyi lehet mielőtt pl. elmennék.

2009. szept. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!