Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elviszem a kutyámat állator...

Nytta kérdése:

Ha elviszem a kutyámat állatorvoshoz, azért is kell fizetni, ha csak megvizsgálja?

Figyelt kérdés
Kisebesedett valamitől a kutyám háta, fogyott is, de sajnos nem tudok tízezreket állatorvosra költeni. Szerintetek mennyiből úsznék meg egy vizsgálatot+gyógymódot itt vidéken?
2011. aug. 28. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi, de azért is fizetni kell.
2011. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha sok lenne akkor fizesd ki a felét és másikat meg beviszed máskor...nálunk volt már ilyen...bár mi már évek óta egy állat dokihoz járunk...

megmondod hogy most nincs nálad annyi pénz és mondjuk pár nap múlva beviszed...de nálunk általában a vizsgálatért nem kell fizetni csak ha gyógyszert vagy injekciót kap a kutyus..

2011. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tengerimalac kivizsgálása + beoltás összesen 1000Ft volt. kutyánál is bármi más állatnál is a kivizsgálást fizetni kell, hisz az is időbe telik..
2011. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk Budapesten 2-3 ezer forint a vizsgálat, legalábbis ott, ahova mi járunk, de van, hogy elengedik a vizsgálat díját, mert minket már jól ismernek. És ha nincs nálam annyi pénz, akkor később is bevihetem az árát.
2011. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is vidéken lakom, itt pusztán vizsgálatért sosem kért még pénzt az állatorvos, pedig házhoz jön. Csak olyankor kér pénzt (általában 2-3ezer forintot), ha valamilyen injekciót is kap a kutya, amikor csak tanácsot ad (milyen gyógyszert vegyünk, mivel kenjük be, mivel etessük a kutyát stb.), nem kér semmit. Az már más kérdés, hogy apám olyankor is oda szokott adni neki egy kétezrest, elvégre mégis csak ment velünk az ideje. A lényeg, hogy ha nincs akkora baj, hogy állatkórházba kelljen menni, akkor nemigen visz csődbe az állatorvosi ellátás.
2011. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz csak egy vizsgálat, amit leírtál.Ha sebes a háta, le is kezelheti azonnal. A fogyás oka pedig csak laborral kideríthető.
2011. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk Pesten a vizsgálati díj 5000 forint...én több dokinál is jártam már és minimum 4000 volt a vizsgálat mindenhol
2011. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!