Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vállalhatok úgy kutyát, hogy...

Vállalhatok úgy kutyát, hogy napi 8 órát dolgozok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyedül élek és nagyon szeretnék egy kutyát. Nem az első lenne, kb 4 éves korom óta mindig volt kutyám, csak most az utóbbi 1 évben nem,mióta lakásban élek egyedül. Naponta 8 órát dolgozok, reggeltől délutánig fixen, az ingázás olyan 20 perc, legyen fél óra összesen. A kérdésem az lenne, hogy kibír ennyit otthon egyedül egy kutya? Nem egy energia bomba bullterriert szeretnék, hanem egy angol bulldogot. Sokan óva intenek, hogy kutya nem lakásba való, de a környéken rengeteg embernek van kutyája. Én csak attól félek, hogy sokat lenne egyedül. Szerintetek?

2013. máj. 9. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

persze vállalhatsz így is kutyát,sokan dolgoznak és van kutyájuk..


reggel vidd le fél órára meg amikor haza jöttél akkor is fél óra,aztán este pedig 1-1,5 órára és boldog kutyi lesz :)


hagyj otthon kutyáknak való rágycsát és akkor el lesz míg távol vagy :)

2013. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is vállalhatsz kutyát.

De én a lemenetelt úgy csinálnám ,hogy 3x legalább menjetek le.

Reggel munka előtt.. és mikor haza érsz... és este 7 körül.. akkor tuti kibírja azt az időt amíg távol vagy.

2013. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy felnőtt kutya jobban menne az életviteledhez. A kölyöknél sajnos sok ez a távol töltött idő.
2013. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
és az senkit nem zavar hogy a kölyök vajon hova piszkít a 8 órában? ugyanis a kölyök még nem tudja visszatartani... vagy ezesetben nem gáz ha bent csinálja?
2013. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

első vagyok..

azt ki is felejtettem ,ha kölyök kutyát akarsz akkor az első 2-3 hétben otthon kéne lenned vele,mert 2-3 óránként le kell vinned,hogy szobatiszta legyen!

szóval ha nem megoldható akkor inkább felnőtt kutyát válassz..

2013. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felnőtt, vagy növendék kutyát szeretnék! Csak ilyen hirdetéseket is nézek, mert nem lenne időm szobatisztaságra nevelni. Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 9. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
szerintem az emberek nagy része szintén dolgozik napi minimum 8 órát és belefér a kutya, főleg ha már idősebb szobatiszta kutyát választasz
2013. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nyugodtan :) egyébként nekünk is volt kiskutyánk, 7 hetesen hoztuk, szobatiszta lett :)

Én leviszem reggel 25-30 percre, aztán hazajövök, udvarra pisilni, és este a férjem még elmegy vele 8-fél9 körül szintén fél órára. Hétvégén több időre visszük, és ha otthon vagyunk, háromszor - négyszer visszük sétálni :) egyébként egy 7 kg-s szobakutya.

2013. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Az angol bulldognál nagyon nézd meg honnan veszed, az unokahugom is most akar venni. Hihetetlenűl beteges fajta, csak tenyésztőtől vegyél. A szaporítós kutyákkal egyébként is nagy a rizikó, de ez az angol bulldogra hatványozottan igaz.
2013. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Jelenleg van kb 8-10, 1-2 éves angol bulldog, akik eladóak,de abból 1, maximum 2 olyan,amin látszik, hogy tényleg jó helyről valóak, tk-sak és egészségesek. Mondanom sem kell, hogy az árukon is meglátszik, hiszen alig-alig olcsóbbak,mint egy pár hetes, tiszta vérvonalú kis csöppség. Szóval még gyűjteni kell rá, de előbb arról akartam megbizonyosodni, hogy egyáltalán vállalhatok-e. Egyébként fajtamentőktől mennyire ajánlotok kutyákat? Ott is ki lehet fogni egészséges kutyákat?
2013. máj. 10. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!