Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a kutyám hogy...

Hogy szoktassam a kutyám hogy a pelusba szarjon és pisiljen? 2hónaposan még korán van h csak a pelusba csináljon?

Figyelt kérdés

általában oda szokott és meg is van dicsérve mindig de mindennap 1x 2x máshova is jut. Szobában mindig kellemes illat volt most kezdi át venni ezt a kutya szagot. ami nagyon nem jön be?


Pitbullom van 2hónapos még csak általában fosik nem áll össze még rendesen a kakija ez baj lehet?

Voltunk már állatorvosnál megvan az első oltása parvo ellen. Most =re ezzel a sz*r pedigreevel etetjük de hétfő fog csak megérkezni a tápja BRIT SPORTOT rendeltem.

Át szoktatom és remélem jó lesz az emésztése.



2013. máj. 12. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem pelenkára kellene szoktatni, hanem a természetbe... Igen, baj, ha megy a hasa. Pedigree nem jó, de a sport táp sem. Neki kölyök tápra van szüksége! Vegyél neki Josera kids-et!
2013. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

A Brit tápcsaládnak van kölyöktápja is. Azt vedd neki, ne a sportot.

A hasmenés nem jó jel, bármit eszik is.

2013. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez a táp kölyköknek is adható... uristen szerintetek hülye vagyok... ?!?!?!?!

tudom h nem jó a pedigree de amíg nem szoktatom át tehát +még 2 napig azt fog kapni.... meg ameddig átszoktatom a másikra...

2013. máj. 12. 08:54
 4/15 A kérdező kommentje:
állatorvos szerint nembaj ha most fosik... ha átszokik a britre nem fog... ennyit mondott....
2013. máj. 12. 08:55
 5/15 A kérdező kommentje:
1KOMMENTELŐNEK: Ilyenek ne kommenteljenek akik nem tuják hogy 4oltásnál elöbb nem szabad levinni a kutyát!!!!!!!!!!!
2013. máj. 12. 08:58
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. Már nagyon régen nem szokás elzárni a kutyát, míg meg nem kapta az oltásait. Az én kutyám 7 hetes kora óta sétál, a tenyésztő is sétáltatta már, persze odafigyeléssel. Aki úgy fogalmaz, hogy szarik, meg fosik a kutyája, pont az beszél? Na ne már! A sport meg nem jó kölyköknek, plusz elég hülye állatorvoshoz jársz, ha annyit mond a fosásra (ahogy te hívod), hogy majd a brittől nem fog... Istenem...
2013. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem mind1 hogy hogy írom sztem senki nem kap szívrohamot ettől a szótól...nem is ez a lényeg h hogy írtam le hanem h vajon miért? mert rendesen féreghajtva van és még a pedigreetől sem lehet... te ebbe már ne kössél bele... ilyen hülyeséget hogy hogy írom le...
2013. máj. 12. 09:11
 8/15 A kérdező kommentje:

veszek britbe neki egy kölyök tápot és akkor késöbb adom neki a másikat.

Én még nem szeretném le vinni őt mert nem akarom h bármi baja legyen azt mondta még az orvos hogy ha a 3-4 oltást felcserélem le lehet már vinni nyugodtan.

ez a hasmenés meg sajnos nem tudom mitől lehet :/ ha az orvos nem mondott rá semmit, majd ha viszem újra oltani jövőhéten visszatérek rá

2013. máj. 12. 09:34
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

8 hetes kora után hoztuk haza a mi kutyánkat. Volt már oltása persze. Ugyanúgy vittem sétálni, csak tiszta helyre. Figyelni kell hogy ne szedjen föl semmit, ne nyaljon bele semmibe..meg úgy egyébként is figyelni kell rá. Kóbor, vagy kétes kinézetű kutyákkal ne érintkezzen. Az enyém már 9 hónapos elmúlt, és köszöni szépen semmi gondja nincsen. Ráadásul így a szocializáció is könnyebb volt. És 3 hónapos kora után teljesen szobatiszta volt.

Ha még két napig eteted pedigrével az nem oszt nem szoroz. Utána majd fokozatosan álljatok át a másik kölyök tápra.

Egyébként még kölyök. Két hónapos, oda fog 'szarni és pisilni' ahol épp jól esik neki. Ha pelus van neki a lakásban, az annyit takar hogy a lakásban lehet neki, nem csak a pelusra hanem akárhová. Nyugodtan viheted sétálni, ha figyelsz rá, nem lesz semmi baja, nem cukorból van. A pelenkát pedig dobjátok ki. Te sem várhatod el hogy szerencsétlen oda 'szarjon' ahol él. 2 óránkét leviszed, hamar szoba tiszta lesz, aztán olyan 5 hónapos kora után már talán tudja tartani hosszabb ideig is. Addig pedig szó nélkül takaríts utána. Keress olyan helyet ahol kevesebb a kutya, a kutyaszar, és a szemét, és ott sétáltasd. Ha most viszont hozzá szokik a pelenkához (mert ugye hamar megszoknak dolgokat), később sokkal nehezebb lesz szobatisztaságra szoktatni, mert nem fogja érteni hogy eddig miért lehetett a lakásban és ezután miért nem?

2013. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Az alap immunizálásra 2 v 3 oltás bőven elég, a többi lehúzás.

A Pedigreetől pedig fosizhat a kutyád. Mit evett előtte?

2013. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!