Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitt már ki valaki kutyust...

Vitt már ki valaki kutyust repülővel Angliába? Mik a tapasztalatok, hogy viseli a kutya?

Figyelt kérdés
Kistestű kb. 6 kg-os kutyusról lenne szó, ezért szeretném ketrecben felvinni magammal. Nagyjából már utánaolvastam a feltételeknek, inkább az érdekelne, hogy a kutyát mennyire viseli meg egy ilyen út. Ő már 9 éves elmúlt, de nem szeretném itthon hagyni. Vagy jobb lenne keresni valakit aki autóval utazik és betársulni hozzá? De az még hosszabb út lenne neki.

2013. máj. 12. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát Angliába még nem, de Amerikában többször voltunk igaz a kutyák a raktérben utaztak. Nem viselte meg őket, szerintem végig aludtak, még a kicsi kölykök is jól viselték
2013. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ezt érdemes lehet elolvasni.

2013. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, elolvasom!

Az elsőtől kérdezném, hogy előtte kaptak nyugtatót a kutyusok?

2013. máj. 12. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem adok nyugtatót, egyetlen kutyának se utazás előtt. Alapból én a cikk írójával nem értek egyet, egy stabil idegrendszerű kutyának semmi baja nem lesz az utazástól, nekem 10 hetes kölyök jött tavaly Ausztráliából, 1 átszállással összesen 30 órát utazott és kb a nyakamba ugrott mikor kivettem a dobozból és otthon rögtön szimatolt, futkorászott, kicsit se rázta meg a dolog, de saját kutyáimnál se látom, hogy gond lenne
2013. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kutyat megvisel nagyon egy repulogepes utazas. Kezeltem olyan kutyat aki emiatt lett felos, stresszes. A repules idegen kornyezet a kutyanak, foleg a fel es leszallas meg a legorvenyek se neki valok. Bent ul egy sotet dobozban a rakterben, ez se kedvezo neki. Idegenek pakoljak mindenfele stb... Akkor jo ha tudod magad mellett szallitani az utasterben, de ez meretfuggo...
2013. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jobb szeretném úgy vinni, hogy nálam legyen, ne a csomagtérben. Még csak felületesen néztem utána, de általában a ketreccel együtt 7-8 kg lehet, amibe szerintem beleférnénk.

De ő alapvetően egy kis mozgékony kutyus, és az autóban sem nagyon szeret utazni (ki szoktam kötni kutyabiztonsági hámmal), még ugat is... Ezért nem tudom hogyan is szoktassam hozzá, hogy szépen, nyugodtan ellegyen a ketrecben. De akkor ezek szerint a nyugtatót sem javasoljátok.

2013. máj. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!