Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar velem bunyózni...

Miért nem akar velem bunyózni a kutyám?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam,h a falkasorrend miatt,merthogy nem engedheti meg magának hogy a rendben alatta állóval játszon.

Ez igaz?mert fogócskázni viszont szeret velem.


2013. máj. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég nagy marhaság, az emberek világából ered, ahol sok főnök úgy érzi, hogy tekintélyt veszít, ha leül sörözni a kollegákkal :) Kutyáknál nincs ilyen, amelyik szeret játszani, birkózni, és talál arra alkalmas partnert (akinek hasonló a stílusa), az játszani fog.
2013. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a kutya fajtajatol fugg,es hogy mennyire van felhergelve
2013. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a falkasorrend adott. Én és a párom az első. Utána a kutya. Na most párom szokott vele "bunyózni", és még sincs gond. Ha már unom hogy hancúroznak (mert órákig képesek), akkor rájuk szólok. ;) (jack russelünk van, ő mondjuk elég pörgős lehet azért is van jobban benne)

De egyébként nem azért nem bunyózik a kutyád veled, mert ő érzi magát főnöknek. Van amelyik kutya erre nem vevő. Anyuéknál van egy kaukázusi kan, és vele sem lehet, szeret játszani, fogócskázni, egyebek, de birkózni, bunyózni nem. Ott apa a főnök, de vele sem, meg senki mással sem.

2013. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két egyforma fajtájú kutyám van és az egyik sosem szeretett bunyózni, a másikat meg le sem lehet lőni, ha egyszer beindul. :)

Ugyanígy pl. az egyik imád rohanni a labda után és ha kell ezerszer visszahozza, míg a másik a második kör után megunja. Ő azt szereti, ha a szájában van a labda és gazdi kergeti, avagy ha nálam van a labda és ő kerget engem, a lényeg, hogy nehogy már ellustuljak mellette! :D

A kutyák is külön személyiségek, lehet a tiéd ezt pont nem élvezi! Keressetek olyan játékot, amiért él hal. :)

2013. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. máj. 13. 16:17
 6/6 anonim válasza:
vágd pofán egy csavar kulccsal az segít;) (remélem tudod hogy csak poénak szántam)
2013. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!