Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért szere bunyózni akár ők nélkül is?

Figyelt kérdés
Nekik ebbe mi a jó?
2011. szept. 27. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány betű erősen lemaradt. Biztos siettél... Én nem szere(t)ek bunyózni, ha (n)őzök ha nem, mert a jobb kezem halálos, a baltól meg még én is félek.
2011. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hidd el a legtöbb csak a szájával szeret.
2011. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A nők többsége miért szeret hisztizni akár ok nélkül is?
2011. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pl. nem verekedtem még soha pedig 16 kemény évet leéltem.
2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a harcosok klubját, sokat megmagyaráz :)


Egyébként biológiai ösztön a virtus, ami mostanra a legszánalmasabb szintre süllyedt. Általában nem kerül bunyóra a sor, csak szájkaratéra. Én alapvetően a békés megoldások híve voltam mindig, abszolút vitában szeretem lejátszani az ilyen konfliktusokat, mégis sokszor megtalál a balhé, mégsem verekedtem tizenéves korom óta. Hogy miért? Mert a 21. szd férfijának többségében már csak verbálisan van meg a keménykedés (ami nem baj, de így akkor már minek???); a kedvencem a sértődve ordibálós "GYERE KI! NE UGASSÁL, GYERE KI!", amibe csak egy esetben csúszik be a hiba: amikor szép nyugodtan, tényleg kimégy vele, mert erre nem számít. Na ilyenkor szoktuk egymást szépen meghívni egy sörre, majd kb megbeszélni, hogy mennyire jó, hogy mi találtunk egymásra, mert, ha mondjuk az, vagy az a puhap*cs jött volna, még véletlen megölte volna... Na EZ sokkal szánalmasabb, mint bunyózni...

2011. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 makikecske ***** válasza:
Nem a többség. Én pl. recskázni jobban szeretek.
2011. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek. Én lány vagyok. :D De én ilyen sportot űzök. Jó érzés legálisan embereket verni, főleg ha dühös vagy. :D Úgy meg pláne, ha az edződ meg is dicsér érte...
2011. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség nem szeret bunyózni, legalábbis normális férfiak között.

A cigányoknál szokás ok nélkül belekötni még az élő fába is.

2011. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége nem ilyen primitív, ellentétben veled, aki olyan környezetben nő fel, hogy tesz egy ilyen megállapítást.
2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!