Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség embernek,...

Compactegon kérdése:

Mi a különbség embernek, illetve kutyának adható zöldkagyló tabletta között?

Figyelt kérdés
Embereknek 150 db-os kb 4000, kutyáknak 120 db-os 9000?

2013. máj. 13. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, h az emberi is nyugodtan adható kutyának, de akad olyan köztük, ami nem.

Ha linkelnél, egyszerűbb lenne megmondani a különbséget, ennyi infó alapján nem lehet.

2013. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt a kettőt hasonlítottam össze:

[link]


[link]

2013. máj. 13. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapjába véve annyi, h az emberi 100 mg zöldkagylóval kevesebbet tartalmaz, ill. a GF600-ban van más is, de ez nem feltétlenül szükséges.

A kutya szó lassan már olyan, mint az esküvő, minden 3x annyiba kerül, mert tudják, ha szükséges, úgyis megveszik.

Amúgy az emberi zöldkagylók közül, én inkább ezt ajánlanám (a fenti sem rossz):

[link]


Ebből 60kg-onként 1 kapszula kell és a glükozaminoglikánból jóval többet tartalmaz, mint amit te linkeltél.

2013. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én a gyógynövényesbe vettem a kutyámnak 60+18db-os zöldkagylót. Nekem azt mondták a boltban, hogy nincs különbség, ugyanúgy lehet neki adni napi 1-et. A pontosabb neve ami a címkén van Zöldvér program zöldkagyló, kb 2200Ft volt! Szerintem nincs különbség az embernek és kutyáknak való zöldkagyló között, csak lehúzás az egész. A sok szerető gazdi úgyis megveszi.
2013. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. pont erre gondoltam én is, ruhadék fogyasztói társadalom :)
2013. máj. 13. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan emberi fogyasztásra szánt zöldkagyló, ami kutyáknak nem adható, mert mást is tartalmaz, erre nagyon oda kell figyelni!
2013. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!