Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha első alkalom...

Mit csináljak, ha első alkalommal utazunka kutyámmal buszon?

Figyelt kérdés

A kutyusom 4 hónapos, és viszem rendezvényre, viszont kocsival nem tudok menni egyedül a kutyával, így megyünk kettecsként busszal. Viszont a kocsiba gyakran hányt. A busszal kb háromnegyed órát kell menni. NEm hosszú ez még neki? Felengednek egyáltalán minket?:) Menni szeretnék, mert egy nagyszerű lehetőség ez a kutyámnak, sok kutya lesz ott és ez kihagyhatatlan... Lenne...

Mit tegyek? Tanácsokat várok, jó sokat:) Előre is köszönöm:)


2009. okt. 1. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Felengednek a buszra,de csak szájkosárral.

Nem lehet,hogy azért hányt,mert evett utazás előtt?Azt nem szabadna.

Azt nem tudom,a te kutyád hogy viselkedne,de az enyém az első és egyetlen autóútján úgy bújt hozzám,hogy majdnem megfulladtam.Nem érdekelte a táj,meg ilyenek,de ha megmozdultam,még szorosabban bújt.

Te ismered,te tudod,kibírná-e.

2009. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jársz a legjobban, ha a barátaid közül megkérsz valakit, hogy vigyen el titeket. Nem te fogsz vezetni, vigyázhatsz hátul a kutyusra, nyugtatgathatod. A buszon valóban kell a szájkosár, meg utom, hogy jegy is, meg arra is kell vigyázni, egy útvonalon több kutya nem lehet a buszon.Tehát....autóval a legegyszerűbb. Biztosan vannak barátaid:)
2009. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerintem nem örülnének a buszon, ha behányna, szóval szerintem is marad a kocsi.
2009. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Autó nélküli barátok..:( És akik nem kutyások... Na akkor futok még pár kört otthon. 3-4 hónapos pici kutyára is kell már szájkosár?! Ez csak max összenyalná az embereket:D MErt vendégeket nem rág, csak a gazdiknak jár ebből szereteből:)

A kaját nem közvetlenül utazás előtt kapta.

2009. okt. 1. 11:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a hányást, már ügyesen megoldjuk, mert a kocsit sem pakolja tele... Max a zacsiba, ami meg a kezmen van..:)
2009. okt. 1. 11:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan nagy mérete a kutyusnak pl.: csivava vagy mopsz akkor érdemes lenne egy szállító boxba befektetned.
2009. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, német juhászról van szó:) de még a térdemig se ér... bár lassan súrolja:)
2009. okt. 1. 12:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad szájkosár vagy szállítóbox és használd ha a soför megkér erre.
2009. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szállítóbox nem kell. Szájkosár igen de a legtöbb sofőr nem kéri hogy rá is tedd, csak mutasd fel, hogy van neki ilyenje. Ha autóban félt akkor buszon is fog, valószínűleg nem fog majd leülni sem, nem hogy lefeküdni de azét vigyél neki egy törölközőt a biztonság kedvéért ne abban a mocsokban feküdjön (miénk már kapott így bőrbetegséget). Vigyél valamit amiből ihat, arra a háromnegyed órára is kell, meleg lesz a buszon, a kutya meg feszült lesz. Ha fél nyugtasd, hamar megszokja majd. A jegye 100 - 200Ft lesz, kutyajegyként kérd:)
2009. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi:) Szóval akkor ti elvinnétek busszal is, ha máshogy nem jön össze? Nem lesz ez túl nagy stressz neki? Mert kutyás rendezvényre viszem. A törölköző tök jó ötlet!! Erre konrétan nem is gondoltam, pedig logikus lenne:)

Szájkosárral még nem barátkoztattam, hiszen pici kutya még! Elhiszem, ha ennyien mondjátok, hogy kell szájkosár, de egy pici kutyának is...? Ez érdekes...

2009. okt. 1. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!