Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bugyin keresztül is vemhes...

Bugyin keresztül is vemhes lehet a szuka, bejuthat a sperma?

Figyelt kérdés
A kan fedezte volna a szukát, akin bugyi volt, így betenni nem tudta.

2013. máj. 13. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Embernél szerinted átjut a bugyin a sperma? ;) kb annyi az esélye kutyánál is. Amúgy azért tényleg nem erényöv, szóval ne hagyd semmiképp kettesben őket, akár van rajta bugyi akár nem. Nem ártana különzárni őket a tüzelés idejére.
2013. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi... sajnos a házunkból nem szeretnénk kutyaházat csinálni az ajtók szétkapartatásával, biztos vannak fajták, akiknél ez így megoldható, vagy akinek nem gond ha elkezdenek fogyni az ajtók. Jártam tenyésztőnél, aki így oldotta meg, hát... nem szeretném olyan állapotban látni a házat évek múltán.

Nagyobb a nyugalom, ha őrizheti, mintha nem látja.

2013. máj. 14. 14:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Viszont ha tüzel és ki t hagyod a kertben őrizetlenül, előbb-utóbb vemhes lesz. A bugyin keresztül különben sem tud pisilni, kakilni, szóval a bugyi nem kertbe való megoldás! Azt lakáskutyáknak találták ki. Ga nem akarod beengedni, akkor mindenképp ivartalanítsd!
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom beengedni? Nem akarom kiengedni. Benti, kiállítási, ágyban alvós kutyák. :)
2013. máj. 15. 13:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs, a "nem akarunk kutyaházat csinálni a házunkból" meg az ajtókaparás miatt gondoltam, hogy kint vannak és nem bent ;)
2013. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az ajtók bent vannak, nem értem ebből miért gondoltad. Akkor úgy biztos jobban érted, hogy nem akarjuk lepusztítani a házunkat.
2013. máj. 17. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!