Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk 3-4 napja el van...

A kutyánk 3-4 napja el van gyengülve, amikor lélegzik reszket, megáll és csak bámul, nem nagyon mozog, a szeme mindig csak félig van kinyitva, állandóan fekszik . Mi lehet a baja? Lehet hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek ! Fiú Tacskóról van szó aki állandóan ugrált futkározott ! Kb. 1 éve fogadtuk be és már a szüleim szerint elég öreg . Van egy lány kutyánk aki állandóan egy másik kutyával kolbászol . "Csöpi" állandóan rá akart mászni de nem engedte, és más kutyával is csinálta már "Csöpi" szeme láttára . Lehet hogy szerelmi problémái vannak ? Nagyon nem szeretném hogy meghaljon ! Lehet vele valamit kezdeni ?

2013. máj. 14. 14:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Látom, te szeretnéd orvoshoz vinni, szüleid nem. Nincs egy kis megtakarított pénzed? Kérj kölcsön valakitől! Barát, családtag, nagyi... és vidd el állatorvoshoz.

Van erre lehetőség? Az állatorvosnál is számolj be a szüleid véleményéről és az anyagi helyzetedről, hátha figyelembe veszi. Esetleg hívj fel egy orvost telefonon, hogy a tünetek alapján mire tippel, milyen kezelésre lehet szüksége, mennyibe kerülhet és feltétlenül mondd meg neki, hogy a szüleid hogy állnak a kérdések. Hátha van megoldás, hátha van olyan kezelés, amit otthon te is el tudsz végezni.


Hol laktok? - ez fontos, mert valaki hátha tud segíteni kocsival itt.


Csenjél pénzt szüleidtől, ha telik rá. És majd nem kérsz szülinpara/névnapra stb!

2013. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha nem pénz kérdése, akkor nincs ismerős a környezetedben, akit meg lehetne kérni, hogy elvigyen benneteket? Szüleid meg adnának rá pénzt.
2013. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Az anyukámat sikerült megfűzni hogy vigyük el az orvoshoz ! Holnap reggel elviszi, remélem addig nem hal meg ! Egyébként kapott védőoltás kullancs ellen meg más ellen is csak azt már nem tudom ! Egyébként csip van benne !
2013. máj. 14. 15:36
 24/26 anonim ***** válasza:
Na mi volt az állatorvosnál?
2013. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Semmi xDD kiderült hogy nem is beteg csak a lábát harapta meg valószínűleg egy másik kutya ! Én átnéztem a testét de nem találtam semmit és ha meg akartam fordítani morgott és inkább hagytam... Aztán pedig észrevette az orvos hogy csak az a baja... :)
2013. máj. 24. 19:04
 26/26 anonim ***** válasza:
lol?
2013. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!