Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ilyenkor hogy foglaljátok...

Ti ilyenkor hogy foglaljátok le magatokat, hogy ne járjon hülyeségeket az eszetek?

Figyelt kérdés

Ma viszem ivartalanítani a kutyámat. Én teljesen KO vagyok, jobban be vagyok parázva, mint amikor a saját műtétemre került sor. :(

Tegnapig nem volt semmi baj, akkor jött hirtelen az "Ugye nem lesz semmi baj!?" meg hasonló érzések.

Ez olyan rossz érzés! Mit csináljak?


2013. máj. 15. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor mit fogsz erezni ha.majd altatasbol ebredezve ossze vissza fog esnibes bukdacsolni.meg hanyhat is...

Mar meghoztad ezt a dontest esbez jo lesz a kutyadnak is.

Mi is atestunk ezen.nincs miert ilyeneken agyalnod es ha a utya latja rajtad hogy valami van o is nyugtalan lesz ami nem jo.

2013. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértelek nállunk 5 napja volt a műtét. Az volt a legrosszabb amikor megkapta az altatót és elkezdett bukdácsolni, meg amikor ébredés után is esett kelt. Olyan ki szerencsétlen volt:-)

De szerencsére túl vagyunk rajta, nyugi nállatok sem lesz gond. Most már ugyanolyan kis eszetlen mint eddig volt. Boxer a szentem 11 hónapos. Nyugi ne aggódj, mert azt érzi. Mi elmentünk egy rövid sétára előtte.

2013. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, kár aggódni, mert a kutyára is átragad a feszültség.
2013. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sameths ***** válasza:

Tényleg ne aggódj, rutinműtét.

Igen, nagyon kis elesettek és szánalmasak, ahogy megy ki belőlük az altató és nukdácsolnak, meg szédelegnek...de ha azt érzi, te be vagy parázva, azt átragasztod rá, nyugtalan lesz, ami nem kell senkinek.

Hidd el, olyan hamar visszaáll minden a régi kerékvágásba, hogy észre sem veszed!

2013. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell mindenen pánikolni. Én elmentem addig és vettem egy fagyit az utcában aztán meg beszélgettem a következő pácienssel.
2013. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!