Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot vegyek a...

Milyen kutyatápot vegyek a border colliemnak?

Figyelt kérdés
A tenyésztő pro plant ajánlott, azt ette egy darabig utána megunta és nem akart enni és akkor vettünk újat. Most royal canint kapott az már elfogyott. Milyen tápot érdemes venni ami super premium? Kiállitási border collie egyébként.

2013. máj. 15. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Orijen tápok nagyon jók,ha meg tudod fizetni.A 6 halas pl.A royal nem volt jó,vagy miért akarsz váltani épp most a szezon előtt?
2013. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szeretnék váltani. Csak lehet van jobb, azért kérdeztem...
2013. máj. 15. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szép a kutya tőle,és ezek szerint szereti is én nem váltanék.Én egyébként épp a másik kettőt etetem,az acanát és a eucanubát.Ezek nagyjából egy kategória,innentől már csak az számít,hogy a kutyus melyiket eszi szívesebben.
2013. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. máj. 15. 15:46
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

A mi borderünk 3 éve orijent eszik, nagyon meg vagyunk elégedve..

De nem minden kutya emésztése bírja...

A táp összetétele szerintem a mérvadó. Nálam mondjuk alap, hogy ne legyen benne gabona,de ez nem mindenkinek olyan fontos.

Ne legyen benne 60%nál kevesebb hús (ne állati melléktermék),cukor(répa,melasz formában sem), ízfokozó,tartósítószer és túl sok művi vitamin.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4342319-melyi..

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az orijen 6 halas az növeszteni picit a szőrét vagy fényesebbé tenni? ezenkívül lazacolajat kap.
2013. máj. 15. 15:58
 7/8 Maxitabi ***** válasza:

Most kóstoltattuk mi is a kutyával, imádta a 6halat...

A lazacolaj is mehet, de a halas mellé nem tudom, van-e értelme.. Esetleg még sörélesztő a szőrre??!!

2013. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mondták már.. nem is tudom olyan furán hangzik :P
2013. máj. 15. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!